Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
54472 Bílá Třemešná 313
Ředitel/ka: Mgr. Emil Kudrnovský, Ph.D.,
www.zsbt.cz
Typ školy: Státní,
Kostelní 560, 54224 Svoboda nad Úpou
Ředitel/ka: Mgr. Jan Hainiš,
www.zssvoboda.eu
Typ školy: Státní,
54362 Dolní Branná 193
Ředitel/ka: PaedDr. Jana Hrušková,
zsdolnibranna.cz
Typ školy: Státní,
Gorkého 38, 54101 Trutnov
Ředitel/ka: Mgr. Jiří Paták,
www.zskptjarose.cz
Typ školy: Státní,
Nábř. pplk. A. Bunzla 660, 54232 Úpice
Ředitel/ka: Mgr. Jana Kulhánková,
www.spzsupice.cz
Typ školy: Státní,
54236 Libňatov 40
Ředitel/ka: Iva Pichová,
www.mslibnatov.cz
Typ školy: Státní,
Horská 256, 54302 Vrchlabí
Ředitel/ka: Mgr. Zuzana Bartošová,
zshorskavrchlabi.cz
Typ školy: Veřejná,
Elišky Krásnohorské 2428, 54401 Dvůr Králové nad Labem
Ředitel/ka: Bc. Jaroslava Dlabolová,
www.materskeskolky.cz
Typ školy: Státní,
54376 Chotěvice 74
Ředitel/ka: Mgr. František Šubert
Typ školy: Státní,
Radvanice 171, 54212 Radvanice v Čechách
Ředitel/ka: Mgr. Robert Hager
Typ školy: Státní,
Mentzlova 1, 54101 Trutnov
Ředitel/ka: Mgr. Stanislava Tejchmanová
Typ školy: Státní,
54455 Dubenec 156
Ředitel/ka: Mgr. Aleš Malý,
www.zsdubenec.cz
Typ školy: Veřejná,
Lanžov 2, 54401 Dvůr Králové nad Labem
Ředitel/ka: Irena Černá,
www.mslanzov.cz
Typ školy: Státní,
28. října 731, 54401 Dvůr Králové nad Labem
Ředitel/ka: Hana Šturmová
Typ školy: Státní,
Al. Jiráska 617, 543 01 Vrchlabí
Ředitel/ka: Mgr. Gabriela Pohořalá
Typ školy: Státní,
Dolní Lánov 240, 54341 Lánov
Ředitel/ka: Mgr. Karel Kraus
Typ školy: Soukromá,
Na Drahách 736, 54233 Rtyně v Podkrkonoší
Ředitel/ka: Mgr. Zdeňka Jirková
Typ školy: Veřejná,
Borovnice 39, 54477 Borovnice u Staré Paky
Ředitel/ka: Drahomíra Růžičková
Typ školy: Veřejná,
Na Struze 124, 54101 Trutnov
Ředitel/ka: Mgr. Blanka Hainzová
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň