Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Veřejná,
Palackého 141, 40721 Česká Kamenice
Ředitel/ka: Hana Zajíčková,
www.mskastanek.cz
Typ školy: Veřejná,
40779 Mikulášovice 1066
Ředitel/ka: Kristina Klingerová
Typ školy: Soukromá,
Těchlovice 37, 407 12 Děčín
Ředitel/ka: Mgr. et Bc. Irena Kolaříková
Typ školy: Veřejná,
40714 Arnoltice 34
Ředitel/ka: Eva Kočková
Typ školy: Veřejná,
Sukova 1047/4/4, 40801 Rumburk
Ředitel/ka: Alena Jindrová,
interdata.cz
Typ školy: Veřejná,
Leopoldka 74, 40778 Velký Šenov
Ředitel/ka: Marta Záhorková
Typ školy: Veřejná,
Komenského 864/8/8, 40801 Rumburk
Ředitel/ka: Bc. Stanislava Nádvorníková
Typ školy: Veřejná,
V Podhájí 277/12/12, 40801 Rumburk
Ředitel/ka: Dagmar Knoblochová
Typ školy: Veřejná,
Májová 372, 40711 Děčín XXXII-Boletice n.L.
Ředitel/ka: Jana Zahradníková
Typ školy: Veřejná,
Janov 57, 40714 Arnoltice u Děčína
Ředitel/ka: Rita Málková
Typ školy: Veřejná,
Malšovice 108, 40502 Malšovice
Ředitel/ka: Jaruška Šmalclová
Typ školy: Veřejná,
40757 Horní Podluží 205
Ředitel/ka: Pavla Petružálková
Typ školy: Veřejná,
Lobendava 302, 40782 Dolní Poustevna
Ředitel/ka: Jaroslava Sokolová
Typ školy: Veřejná,
Národní 1617, 40747 Varnsdorf
Ředitel/ka: Vlasta Tarnóczyová
Typ školy: Veřejná,
T.G.Masaryka 2180, 40747 Varnsdorf
Ředitel/ka: Libuše Hrabalová
Typ školy: Veřejná,
Školní 273, 40756 Jiřetín pod Jedlovou
Ředitel/ka: Hana Zoserová
Typ školy: Veřejná,
Liliová 277/1, 40502 Děčín II
Ředitel/ka: Irena Michálková
Typ školy: Veřejná,
Filipovská 686, 40753 Jiříkov
Ředitel/ka: Niki Marešová
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň