Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Veřejná,
Vranča 312, 75604 Nový Hrozenkov
Ředitel/ka: Anna Černocká
Typ školy: Veřejná,
1. máje 1153, 75661 Rožnov pod Radhoštěm
Ředitel/ka: Dalimila Čechová
Typ školy: Veřejná,
5. května 1527, 75661 Rožnov pod Radhoštěm
Ředitel/ka: Alena Maňáková
Typ školy: Veřejná,
75625 Růžďka 318
Ředitel/ka: Iveta Březovjáková
Typ školy: Veřejná,
75611 Valašská Polanka 81
Ředitel/ka: Eva Filgasová
Typ školy: Veřejná,
Šafaříkova 658, 75701 Valašské Meziříčí
Ředitel/ka: Alena Zuzaňáková
Typ školy: Veřejná,
Řečiska 546, 75601 Hovězí
Ředitel/ka: Hana Dohnalová
Typ školy: Soukromá,
Pod Pecníkem 1666, 75501 Vsetín
Ředitel/ka: Jurka Smolíková
Typ školy: Veřejná,
75621 Ratiboř 412
Ředitel/ka: Zdeňka Březovjáková
Typ školy: Veřejná,
Hrachovec 210, 75701 Valašské Meziříčí
Ředitel/ka: Hana Hájková
Typ školy: Veřejná,
Janáčkova 768, 75701 Valašské Meziříčí
Ředitel/ka: Marcela Randýsková
Typ školy: Veřejná,
Podlesí 234, 75701 Valašské Meziříčí
Ředitel/ka: Božena Pernická
Typ školy: Veřejná,
75653 Vidče 460
Ředitel/ka: Alena Petruželová
Typ školy: Veřejná,
Sídliště 6. května 1109, 75654 Zubří
Ředitel/ka: Hana Kučerková
Typ školy: Soukromá,
Svazarmovská 1444, 75661 Rožnov pod Radhoštěm
Ředitel/ka: Helena Klimková
Typ školy: Veřejná,
Střelná 154, 75612 Horní Lideč
Ředitel/ka: Ludmila Bartošáková
Typ školy: Veřejná,
75652 Střítež nad Bečvou 134
Ředitel/ka: Irena Krausová
Typ školy: Veřejná,
Krhová 445, 75663 Valašské Meziříčí
Ředitel/ka: Vladislava Šuláková
Typ školy: Veřejná,
Benátky 1175, 75501 Vsetín
Ředitel/ka: Alena Mitášová
Typ školy: Veřejná,
75651 Zašová 553
Ředitel/ka: Milena Repperová
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň