Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Soukromá,
Polská 54, 120 00 Praha 2
Ředitel/ka: Ivana Suchomelová,
www.tandem.cz
Typ školy: Státní,
Hladnovská 35/1332, 710 00 Ostrava
Ředitel/ka: Mgr. Daniel Kašička,
www.hladnov.info
Typ školy: Soukromá,
Jakubská 1, 60200 Brno
Ředitel/ka: Mgr. Václav Solich,
www.jc-correct.com
Typ školy: Soukromá,
Obilní trh 2, 602 00 Brno
Ředitel/ka: Mgr. Jaroslav Suchý,
www.aschool.cz
Typ školy: Soukromá,
Roztylská 1860/1, 148 00 Praha 4
Ředitel/ka: Mgr. Jakub Pour, MBA,
praha.educanet.cz
Typ školy: Státní,
U Stadionu 486, 266 01 Beroun
Ředitel/ka: Ing. Jaroslav Šturc,
www.oaspgsberoun.cz
Typ školy: Státní,
Pospíšilova 365, 500 03 Hradec Králové
Ředitel/ka: Mgr. Jana Vitvarová,
www.oahk.cz
Typ školy: Státní,
Bezručova 1312/17, 360 01 Karlovy Vary
Ředitel/ka: Mgr. Pavel Bartoš,
www.oakv.cz
Typ školy: Soukromá,
Jindřišská 898/11, 110 00 Praha
Ředitel/ka: David Dvorský,
www.glossa.cz
Typ školy: Soukromá,
U Josefa 118, 530 09 Pardubice
Ředitel/ka: Miroslav Kvapil, MSc.,
www.klubpolabiny4.cz
Typ školy: Soukromá,
Masarykovo nábřeží 32, 110 00 Praha
Ředitel/ka: Dr. Berthold Franke,
www.goethe.de/praha
Typ školy: Státní,
Strossmayerovo náměstí 4/990, 17000 Praha 7
Ředitel/ka: Mgr. František Rada,
www.zs-stross.cz
Typ školy: Soukromá,
nám. T. G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín
Ředitel/ka: Mgr. Hana Dynková,
www.elingua.cz
Typ školy: Soukromá,
Masarykova 427, 602 00 Brno
Ředitel/ka: PhDr. Olga Drobáňová,
www.vika.cz
Typ školy: Soukromá,
náměstí Na Santince 1554/2, 160 00 Praha - Dejvice
www.spevacek.info
Typ školy: Soukromá,
Hrudičkova 2107, 14800 Praha 4
Ředitel/ka: Kateřina Bečková,
www.montessori.cz
Typ školy: Soukromá,
U Jezera 2031/34, 15500 Praha
Ředitel/ka: Pavel Tuleškov,
www.jazykova-skolka.cz
Typ školy: Soukromá,
Masná 700/13, 110 00 Praha 1, Staré Město
www.slovgym.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň