Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Veřejná,
67171 Hostěradice 81
Ředitel/ka: Hana Kellnerová,
mshosteradice.cz
Typ školy: Státní,
Havlíčkova 8/1444, 66451 Šlapanice
Ředitel/ka: Bc. Ilona Langerová,
zahradkaslapanice.cz
Typ školy: Veřejná,
Komenského náměstí 495, 68401 Slavkov u Brna
Ředitel/ka: Mgr. Eva Jurásková,
www.ms-zvidalek.cz
Typ školy: Soukromá,
Pražákova 1000/60, 61900 Brno
Ředitel/ka: Anita Hansen Hrubešová,
www.skolkajarni.cz
Typ školy: Veřejná,
Habánská 82, 69201 Mikulov
Ředitel/ka: Renáta Březinová,
www.mshabanska.cz
Typ školy: Veřejná,
Tasov 125, 69663 Hroznová Lhota
Ředitel/ka: Marcela Tomšejová
Typ školy: Veřejná,
Klentnice 24, 69201 Mikulov
Ředitel/ka: Ivana Papajová
Typ školy: Veřejná,
Havlíčkova 169, 66462 Hrušovany u Brna
Ředitel/ka: Jarmila Komínková
Typ školy: Veřejná,
Krásensko 73, 68304 Drnovice
Ředitel/ka: Alena Šebelová
Typ školy: Veřejná,
Zámecká 444, 67971 Lysice
Ředitel/ka: Monika Sklářová
Typ školy: Veřejná,
Prušánecká 8, 62800 Brno
Ředitel/ka: Libuše Hráčková
Typ školy: Veřejná,
Puškinova 4/500, 68201 Vyškov
Ředitel/ka: Ivona Henrichová
Typ školy: Veřejná,
Nádvorní 3/704, 60300 Brno
Ředitel/ka: Jana Staňková,
msnadvorni.cz
Typ školy: Veřejná,
Údolní 8/1893, 67801 Blansko
Ředitel/ka: Mgr. Miloslava Charvátová
Typ školy: Veřejná,
67937 Borotín 174
Ředitel/ka: Vladimíra Lórová
Typ školy: Veřejná,
Božetěchova 65/335, 61200 Brno
Ředitel/ka: Monika Herzogová
Typ školy: Veřejná,
Jihomoravské nám. 5, 62700 Brno
Ředitel/ka: Bc. Marcela Havlíčková
Typ školy: Veřejná,
Pšeník 18/381, 63900 Brno
Ředitel/ka: Zita Simonová
Typ školy: Veřejná,
Komořany 200, 68301 Rousínov
Ředitel/ka: Mgr. Irena Borkovcová
Typ školy: Veřejná,
Kovalovice 15, 66406 Viničné Šumice
Ředitel/ka: Blanka Králová
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň