Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Veřejná,
69165 Křepice 212
Ředitel/ka: Jana Kelblová
Typ školy: Veřejná,
Komenského 671/11, 67961 Letovice
Ředitel/ka: Alena Chloupková
Typ školy: Veřejná,
69613 Šardice 750
Ředitel/ka: Marie Gebhartová
Typ školy: Veřejná,
67935 Šebetov 215
Ředitel/ka: Ilona Pešová
Typ školy: Veřejná,
Čebín 431, 66423 Čebín
Ředitel/ka: Mgr. Monika Křížová
Typ školy: Veřejná,
Rychtářov 100, 68201 Vyškov
Ředitel/ka: Bc. Marie Hájková, v.z. Bc. Lucie Táborská
Typ školy: Státní,
Zahradní 590, 66442 Modřice
Ředitel/ka: Mgr. Stanislava Šikulová
Typ školy: Církevní,
Školní 457, 67932 Svitávka
Ředitel/ka: Jitka Davidová
Typ školy: Veřejná,
Lidická 1690,1691, 68001 Boskovice
Ředitel/ka: Dagmar Burianová
Typ školy: Veřejná,
Osvobození 1, 69141 Břeclav - Poštorná
Ředitel/ka: Eva Čevelová
Typ školy: Veřejná,
Biskupská 7/280, 60200 Brno
Ředitel/ka: Jolana Šrubařová
Typ školy: Veřejná,
Čučice 21, 66412 Oslavany
Ředitel/ka: Zdeňka Procházková
Typ školy: Veřejná,
Hlavní 52, 69156 Hrušky
Ředitel/ka: Jana Poláchová
Typ školy: Veřejná,
Lukovany 95, 66484 Zastávka u Brna
Ředitel/ka: Tamara Hlaváčková
Typ školy: Veřejná,
Osvobození 83, 69301 Strachotín
Ředitel/ka: Milada Zdražilová
Typ školy: Veřejná,
Tvořihráz 148, 67134 Horní Dunajovice
Ředitel/ka: Silvie Adámková
Typ školy: Veřejná,
V sadech 48, 69106 Velké Pavlovice
Ředitel/ka: Jiřina Zigová
Typ školy: Veřejná,
Vřesovice 250, 69648 Ježov
Ředitel/ka: Zdislava Šňupíková
Typ školy: Veřejná,
Chodská 5/491, 60200 Brno
Ředitel/ka: Olga Báňová
Typ školy: Soukromá,
nám. Armády 9, 66902 Znojmo
Ředitel/ka: Helena Laluhová
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň