Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Veřejná,
Hlavní 440, 35301 Mariánské Lázně
Ředitel/ka: Vlasta Schneiderwinklová
Typ školy: Veřejná,
Skalníkova 518, 35301 Mariánské Lázně
Ředitel/ka: Yvetta Kučerová
Typ školy: Veřejná,
35744 Vintířov 170
Ředitel/ka: Marcela Kotová
Typ školy: Veřejná,
Šabina 80, 35601 Sokolov
Ředitel/ka: Lenka Kalousová
Typ školy: Veřejná,
Školní 544, 36461 Teplá
Ředitel/ka: Jana Kasíková
Typ školy: Veřejná,
Šafaříkova 17, 35604 Dolní Rychnov
Ředitel/ka: Helena Machová
Typ školy: Veřejná,
K. H. Borovského 1527, 35601 Sokolov
Ředitel/ka: Markéta Csipková
Typ školy: Veřejná,
Kosmonautů 1881, 35605 Sokolov
Ředitel/ka: Andrea Garhoferová
Typ školy: Veřejná,
Za Tratí 687, 35301 Mariánské Lázně
Ředitel/ka: Helena Černá
Typ školy: Veřejná,
Poděbradova 396, 36452 Žlutice
Ředitel/ka: Dagmar Šornová
Typ školy: Veřejná,
M. Majerové 1650, 35605 Sokolov
Ředitel/ka: Eva Knedlová
Typ školy: Veřejná,
Nohova 2201, 35201 Aš
Ředitel/ka: Vladimíra Talpová
Typ školy: Veřejná,
Velichov 132, 36301 Ostrov
Ředitel/ka: Lydie Kučerová
Typ školy: Veřejná,
Malé náměstí 2, 35002 Cheb
Ředitel/ka: Věra Pechrová
Typ školy: Veřejná,
Sídliště 674, 35701 Rotava
Ředitel/ka: Jiřina Deutschová
Typ školy: Veřejná,
Rooseweltova 315, 36235 Abertamy
Ředitel/ka: Alena Eklová
Typ školy: Veřejná,
Bezručova 1, 35002 Cheb
Ředitel/ka: Bohumila Hurtová
Typ školy: Veřejná,
Kraslická 36, 35704 Lomnice
Ředitel/ka: Naděžda Černíková
Typ školy: Veřejná,
Mezirolí 67, 36225 Nová Role
Ředitel/ka: Šárka Vlasáková
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň