Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
Palackého 1144, 76861 Bystřice pod Hostýnem
Ředitel/ka: Bc. Jarmila Gálová,
www.mspalackehobph.cz
Typ školy: Veřejná,
Zámčisko 170, 76842 Prusinovice
Ředitel/ka: Bc. Gabriela Navrátilová,
msprusinovice.cz
Typ školy: Veřejná,
Bělidla 1168, 76861 Bystřice pod Hostýnem
Ředitel/ka: Marcela Hlobilová,
msbelidlabph.sweb.cz
Typ školy: Veřejná,
Lutopecny 1, 76701 Kroměříž
Ředitel/ka: Ivanka Jelínková
Typ školy: Veřejná,
Včelín 653, 76821 Kvasice
Ředitel/ka: Mgr. Hana Soukupová
Typ školy: Veřejná,
76803 Roštín 368
Ředitel/ka: Marta Rozsypalová
Typ školy: Veřejná,
Sokolská 802, 76861 Bystřice pod Hostýnem
Ředitel/ka: Alena Študentová
Typ školy: Veřejná,
Tyršova 570, 76811 Chropyně
Ředitel/ka: Magdalena Ratůzná
Typ školy: Veřejná,
Karolín 76, 76821 Kvasice
Ředitel/ka: Mgr. Jitka Kostková
Typ školy: Veřejná,
Žižkova 4019, 76701 Kroměříž
Ředitel/ka: Bc Libuše Kopalová
Typ školy: Státní,
Ed.Světlíka 1197, 76824 Hulín
Ředitel/ka: Andrea Hradilová
Typ školy: Veřejná,
Bezměrov 165, 76701 Bezměrov
Ředitel/ka: Naděžda Nádeníčková
Typ školy: Veřejná,
Lubná 177, 76701 Lubná
Ředitel/ka: Alena Šturzová
Typ školy: Veřejná,
Pornice 100, 76833 Morkovice
Ředitel/ka: Alena Pátíková
Typ školy: Veřejná,
Gorkého 2566, 76701 Kroměříž
Ředitel/ka: Bc. Šárka Hrdinová
Typ školy: Veřejná,
Ludslavice 138, 76852 Míškovice
Ředitel/ka: Mgr. Martina Nesrstová
Typ školy: Veřejná,
Dřínov 71, 76833 Dřínov
Ředitel/ka: Ilona Novotná
Typ školy: Veřejná,
Přerovská 51, 76861 Bystřice pod Hostýnem
Ředitel/ka: Andrea Karlíková
Typ školy: Veřejná,
Páleníčkova 2851, 76701 Kroměříž
Ředitel/ka: Jana Řachová
Typ školy: Veřejná,
Štítného 3712, 76701 Kroměříž
Ředitel/ka: Milada Šromotová
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň