Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Váháš kam nastoupit po maturitě? Navštiv Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus!

Váháš kam nastoupit po maturitě? Navštiv Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus!Přemýšlíš o budoucnosti a o tom, co bude, až odmaturuješ? Potřebuješ inspiraci? Potom navštiv od 24. do 26. ledna 2023 veletrh Gaudeamus v Praze.

23. 1. 2023

Končíš studium na SŠ, a kromě stresu ze závěrečné zkoušky z dospělosti tě trápí ještě i volba tvého další studia? Nemáš zatím ani ponětí, na kterou VŠ, či na který obor studia, se přihlásit? Nebo máš naopak možností a variant příliš mnoho? V tom případě je pro tebe Gaudeamus přesně to pravé ořechové. 

Poradí 

Nejen, že ti zde poskytne nepřeberné množství poznatků o školách v Praze, ale i v rámci celé ČR nebo dokonce v zahraničí (čeká tě zde nabídka až 70 univerzit z celého světa). 

Díky doprovodným přednáškám tak na jednom místě zjistíš maximum informací o vybraných školách – například nabídku jejich studijních programů, průběh a podmínky přijímacích zkoušek či jaké zázemí nebo další výhody (kurzy, nepovinné předměty) poskytují.

Navíc vzhledem k tomu, že většinu přednášek budou prezentovat buď přímo studenti nebo čerství absolventi, můžeš se vyptat na jejich konkrétní zkušenosti a názory. I to totiž může, byť jen částečně, ovlivnit tvé rozhodnutí. Přeci jen údaje na webových stránkách škol jsou jedna věc a realita věc druhá. A zde je budete mít „z první ruky“.

Otestuje

Kromě toho se zde budeš moci nechat i otestovatabys sám viděl/a, na který studijní obor by ses hodil/a nejvíce. A i když se tím samozřejmě vůbec nebudeš muset řídit, může ti to alespoň ukázat nové obzory, na které by ses ještě mohl/a zaměřit, a pro své další studium zvážit. 

Zodpoví otázky o kariéře

A pokud tě například zajímá i to, jak a kde se v budoucnu uplatníš, jakým směrem se v tvé budoucí kariéře vydat nebo jaké jsou v tvém vybraném oboru platové podmínky, najdeš zde odpovědi i na tyto otázky. V centru kariérního poradenství ti je zodpoví kvalifikovaní poradci.

Kdy a kde?

Zaujalo-li tě to a máš-li zájem se na tento veletrh podívat, navštiv jej od 24. do 26. ledna 2023 na výstavišti PVA Expo Praha-Letňany.

Otevřen bude 24. a 25. 1. 2023 od 08:00 do 16:00 hod. a 26. 1. 2023 od 08:00 do 15:00 hod.

Přejeme hodně štěstí při výběru. smiley

Komentáře k článku

TOP školy
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
arrow
arrow
MBA institut CEMI
Mezi Vodami 639/27, Praha
www.cemi.cz
MBA institut CEMI
arrow
arrow
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách
24.2.2024 - Přípravný kurz na přijímací zkoušky
27.2.2024 - Den otevřených dveří
28.2.2024 - Den otevřených dveří
29.2.2024 - Termín podání přihlášky ke studiu na SŠ
1.3.2024 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.