Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Vánoční trička – hit letošních Vánoc⁠

Vánoční trička – hit letošních Vánoc⁠ Vánoce se kvapem blíží, nejvyšší čas začít vybírat vánoční dárky. Co takhle letos darovat pod stromeček tričko s vánočním motivem? S takovým dárkem určitě nešlápneš vedle a potěšíš s ním jak rodinu, tak kamarády.

27. 10. 2021

Na Štědrý den stylově

Veselá, barevná, se sobem nebo perníčkem. Vánoční trička prostě frčí a pod stromečkem vykouzlí úsměv každému. Sociální sítě jsou toho důkazem. O Štědrém dni je zaplavují stovky fotek spokojených rodin sladěných ve stejném oblečení s potiskem Veselé Vánoce nebo Santou na hrudi. Jestli chceš i ty sladit celou tvoji rodinu do bezva triček, mrkni na tipy na Vánoční trička pro rodinu.

Zaboduj s vánočním tričkem už před Vánoci

S dárky nemusíš čekat až pod stromeček. Pokud miluješ tu kouzelnou atmosféru Vánoc provoněnou vanilkou a skořicí, vychutnej si ji naplno v tričku s vánočním motivem. Mezi kamarády určitě zaboduješ vtipným vánočním tričkem s polámaným panem Perníčkem

Až se domem rozline vůně vánočního cukroví a ty budeš zase mamince ujídat ještě teplé, cukrem obalené vanilkové rohlíčky, v tričku Ochutnávač cukroví ti to maminka jistě odpustí.

A pokud máš obavy, jak tyhle neposedné měkkouše zabalit, budou se ti hodit tipy z článku Jak zabalit měkký dárek? Inspirujte se!

Komentáře k článku

Nejbližší akce na školách
8.12.2021 - Den otevřených dveří
8.12.2021 - Den otevřených dveří
8.12.2021 - Den otevřených dveří
8.12.2021 - Jeden den žákem Euroškoly
8.12.2021 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.