Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Střední odborná škola, Stromořadí 420, Uničov, s.r.o.
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o.
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o.
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Vyšší odborná škola a Střední škola hotelová SČMSD Pelhřimov, s.r.o.
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Boleslavská soukromá střední odborná škola a Gymnázium, s. r. o.
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Bohemia – Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Hotelová škola Poděbrady, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Střední škola gastronomie a služeb, příspěvková organizace
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň