Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Střední škola zahradnická, Kopidlno, náměstí Hilmarovo 1
Prezenční i kombinované,
2
roky,
státní zkouška
Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně
Denní/prezenční,
2
roky,
státní zkouška
Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek, Lesnická 55
Denní/prezenční,
3
roky,
závěrečná zkouška
Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, T.G. Masaryka 580, příspěvková ogranizace
Denní/prezenční,
3
roky,
výuční list
Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická šlola B. Schwarzenberga
Denní/prezenční,
1
rok,
závěrečná zkouška
Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec
Denní/prezenční,
3
roky,
státní zkouška
Hudební a taneční fakulta Akademie múzických umění v Praze
Denní/prezenční,
2
roky,
státní zkouška
Hudební a taneční fakulta Akademie múzických umění v Praze
Denní/prezenční,
2
roky,
výuční list
Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, T.G. Masaryka 580, příspěvková ogranizace
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola
Denní/prezenční,
4
roky,
maturitní zkouška
Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek, Lesnická 55
Prezenční i kombinované,
3
roky,
státní zkouška
Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň