Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
55202 Velký Třebešov 2
Ředitel/ka: Naděžda Špeldová,
www.velkytrebesov-skola.estranky.cz
Typ školy: Státní,
Velký Dřevíč 82, 54934 Hronov
Ředitel/ka: Mgr. Alena Bartoňová,
www.zsvelkydrevic.com
Typ školy: Státní,
Na Ostrově 4, 55101 Jaroměř
Ředitel/ka: Mgr. Miloš Tomek,
www.zsostrov.cz
Typ školy: Státní,
Náchodská 85, 54911 Dolní Radechová
Ředitel/ka: Mgr. Eva Marková,
zsdolniradechova.cz
Typ školy: Státní,
1. Máje 365, 54701 Náchod
Ředitel/ka: Mgr. Libor Zelený,
www.zsbeloves.cz
Typ školy: Státní,
Drtinovo náměstí 121, 54701 Náchod
Ředitel/ka: Mgr. Dagmar Švorcová,
www.zs-nachod.cz
Typ školy: Státní,
55205 Hořičky 71
Ředitel/ka: Mgr. Karel Dvořáček,
skolahoricky.cz
Typ školy: Státní,
55222 Jasenná 215
Ředitel/ka: Dana Linhartová,
www.zsjasenna.cz
Typ školy: Státní,
náměstí 320, 54932 Velké Poříčí
Ředitel/ka: RNDr. Jan Strašil,
www.zsvporici.cz
Typ školy: Veřejná,
Hradní 102, 54922 Nový Hrádek
Ředitel/ka: Mgr. Bc. Soňa Brázdilová,
www.msnovyhradek.cz
Typ školy: Státní,
Vernéřovice 201, 54982 Meziměstí u Broumova 4
www.skolavernerovice.cz
Typ školy: Státní,
Křenkova 42, 55203 Česká Skalice
Ředitel/ka: Helena Vítová,
msceskaskalice.cz
Typ školy: Veřejná,
Příčná 227, 55001 Broumov
Ředitel/ka: Hana Hrubá,
www.skolkabroumov.cz
Typ školy: Státní,
náměstí Čs. armády 15, 54931 Hronov
Ředitel/ka: Věra Řehůřková
Typ školy: Státní,
Bratří Čapků 138, 54941 Červený Kostelec, Lhota
Ředitel/ka: Mgr. Hana Benešová,
www.skolalhota.cz
Typ školy: Státní,
104, 55204 Chvalkovice
Ředitel/ka: Mgr. Markéta Ulrychová,
www.zschvalkovice.cz
Typ školy: Státní,
Jiráskova 461, 54701 Náchod
Ředitel/ka: Ivo Feistauer
Typ školy: Veřejná,
Velký Dřevíč 20, 54934 Hronov
Ředitel/ka: Věra Křičková
Typ školy: Veřejná,
5. května 115, 54981 Meziměstí
Ředitel/ka: Alena Pešková
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň