Den otevřených dveří
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
Typ školy: Státní,
Lidická 600/1a, 736 01 Havířov-Šumbark
Ředitel/ka: Mgr. Jaroslav Knopp, MBA,
www.ssto-havirov.cz
Typ školy: Soukromá,
Petrovice u Karviné 570, 735 72 Petrovice u Karviné
Ředitel/ka: Mgr. Vladimír Kolder,
www.dakol-karvina.cz
Typ školy: Soukromá,
Mírová 1435/25, 73506 Karviná
www.sosmapkarvina.cz
Typ školy: Soukromá,
Petrovice u Karviné 570, 735 72 Petrovice u Karviné
Ředitel/ka: Ing. Michaela Pacanovská,
www.dakol-karvina.cz
Typ školy: Soukromá,
Tajovského 1157/2, 736 01 Havířov - Podlesí
Ředitel/ka: PaedDr. Jaroslava Čelechovská,
www.obaka-havirov.cz
Typ školy: Státní,
Tyršova 611/2, 737 01 Český Těšín
Ředitel/ka: Mgr. Pavel Cieslar,
www.albrechtovastredni.cz
Typ školy: Státní,
Havlíčkova 213/13, 737 01 Český Těšín
Ředitel/ka: Ing. Marie Jarnotová,
www.gympol.cz
Typ školy: Soukromá,
Leonovova 1795, 733 01 Karviná
Ředitel/ka: Ing. Slavka Krystová Florková, MBA,
www.obaka.cz
Typ školy: Státní,
Borovského 2315/1, 734 01 Karviná-Mizerov
Ředitel/ka: Mgr. Jana Brych,
www.sszdra-karvina.cz
Typ školy: Státní,
Sýkorova 613/1, 736 01 Havířov-Šumbark
Ředitel/ka: Ing. Vladislav Walach,
www.outech-havirov.cz
Typ školy: Státní,
Žižkova 1818, 733 01 Karviná
Ředitel/ka: Mgr. Radka Klotková,
www.sps-karvina.cz
Typ školy: Veřejná,
Husova 283, 735 81 Bohumín
Ředitel/ka: Ing. Liběna Orságová,
www.sosboh.cz
Typ školy: Soukromá,
Energetiků 144, 735 14 Orlová
Ředitel/ka: RNDr. Michaela Masná, Ph.D.,
www.nosch.cz
Typ školy: Státní,
Jarošova 33/851, 73601 Havířov-Šumbark
Ředitel/ka: PaedDr. Václav Hujer,
www.zs-jarosova.cz
Typ školy: Církevní,
Frýdecká 34, odl. prac. Dukelská 2096/5a, 737 01 Český Těšín
Ředitel/ka: Mgr. Zuzana Filipková, Ph.D.,
www.skolasd.eu
Typ školy: Soukromá,
Mánesova 536/27, 737 01 Český Těšín
Ředitel/ka: Mgr. Petr Vlk,
www.pygmalion.cz
Typ školy: Státní,
Kollárova 1308/2, 736 01 Havířov-Podlesí
Ředitel/ka: Ing. Pavel Řehoř,
www.stavha.cz
Typ školy: Soukromá,
Leonovova 1795/3, 73301 Karviná
Ředitel/ka: Ing. Slavka Krystová Florková, MBA,
www.sosoom.cz
Typ školy: Státní,
Mládí 726, 73514 Orlová - Lutyně
Ředitel/ka: Mgr. Irena Kněžíková,
www.skolamladi.cz
Typ školy: Státní,
Mládežnická 1564/11, 73601 Havířov - Podlesí
Ředitel/ka: Mgr. Iva Badurová,
www.mladezka.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
20.3.2024
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3, Olomouc
26.3.2024
Základní škola, Praha 4, Mendelova 550, Praha 4 - Jižní Město
27.3.2024
Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319, Volyně
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd