Den otevřených dveří
9.5.2024
ART ECON - Vyšší odborná škola, s.r.o., Prostějov
Typ školy: Veřejná,
Větrná 120, 28571 Vrdy
Ředitel/ka: Jitka Truksová
Typ školy: Veřejná,
Krhanice 150, 25742 Krhanice
Ředitel/ka: Lenka Houzarová
Typ školy: Veřejná,
Kostelní Lhota 28, 28912 Sadská
Ředitel/ka: Leona Kaiprová,
www.ms.kostelnilhota.cz
Typ školy: Státní,
Fibichova 272, 26101 Příbram II
Ředitel/ka: Lydie Fiřtová,
skoly.pb.cz/19MS
Typ školy: Veřejná,
Školská 166, 27305 Smečno
Ředitel/ka: Vlasta Kalvasová
Typ školy: Veřejná,
Třebovle 117, 28163 Kostelec n.Č.l.
Ředitel/ka: Alena Součková
Typ školy: Soukromá,
Jiráskova 602, 26801 Hořovice
Ředitel/ka: Marcela Mračková
Typ školy: Veřejná,
Rudé armády 19, Braškov, 27351 Unhošť
Ředitel/ka: Petra Strejčková DiS.
Typ školy: Jiný, specifická,
Osada míru 514, 74722 Dolní Benešov
Ředitel/ka: Alena Dlouhá
Typ školy: Veřejná,
Obránců míru 467, 26272 Březnice
Ředitel/ka: Miroslava Macháčková
Typ školy: Veřejná,
Drašarova 1447, 26601 Beroun-Hlinky
Ředitel/ka: Naděžda Železná
Typ školy: Veřejná,
Chodouň 56, 26751 Zdice
Ředitel/ka: Milena Zadáková
Typ školy: Veřejná,
Chrást 150, 28914 Poříčany
Ředitel/ka: Jindřiška Parýzková
Typ školy: Veřejná,
Horní Náměstí 7, 25726 Divišov
Ředitel/ka: Alena Solnařová
Typ školy: Veřejná,
Kmochova 335, 28002 Kolín II.
Ředitel/ka: Květoslava Vorlíčková
Typ školy: Veřejná,
Mírová 683, 29501 Mnichovo Hradiště
Ředitel/ka: Alena Volfová
Typ školy: Veřejná,
Netřebice 80, 28802 Nymburk
Ředitel/ka: Radmila Libichová
Typ školy: Veřejná,
náměstí 9.května 595, 79305 Moravský Beroun
Ředitel/ka: Mgr. Veronika Papcunová
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Na Pankráci 420/54, 14000 Praha 4 – Nusle
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz
18.6.2024
AVE ART Ostrava, vyšší odborná škola, střední umělecká škola a základní umělecká škola, s.r.o., Ostrava - Hrabůvka
19.6.2024
Evangelická akademie, Vyšší odborná škola sociálně právní, Brno