Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
Mládeže 1102, 26601 Beroun
Ředitel/ka: Mgr. Jana Müllerová,
ddmsberoun.cz
Typ školy: Státní,
Preislerova 1335, 26601 Beroun
Ředitel/ka: Mgr. Dagmar Kolářová,
www.2zsberoun.cz
Typ školy: Soukromá,
Chrustenice 325, 26712 Chrustenice
Ředitel/ka: Anna Styblo,
bonteyoga.cz/detsky-lesni-klub/
Typ školy: Veřejná,
Tovární 44, 26601 Beroun
Ředitel/ka: Gabriela Hirnerová,
mstovarni.cz
Typ školy: Státní,
Hradní 66, 26601 Tetín
Ředitel/ka: Mgr. Ladislava Malířová,
www.zakladni-skola-tetin.cz
Typ školy: Státní,
Tyršova 136, 26701 Králův Dvůr - Počaply
Ředitel/ka: Mgr. Vladislav Krabec,
zspocaply.eu
Typ školy: Veřejná,
Podluhy 89, 26801 Hořovice
Ředitel/ka: Ilona Pavlisová,
www.materka-skola-podluhy.cz
Typ školy: Státní,
Drozdov 106, 26761 Cerhovice
Ředitel/ka: Mgr. Eva Peksová,
www.zsmsdrozdov.websnadno.cz
Typ školy: Státní,
26718 Karlštejn 67
Ředitel/ka: Mgr. Jiřina Janovská,
www.skolakarlstejn.cz
Typ školy: Státní,
Mezouň 145, 26718 Karlštejn
Ředitel/ka: zatím žádná
Typ školy: Veřejná,
Hradní 68, 26753 Žebrák
Ředitel/ka: Bc. Alena Šínová,
mszebrak.cz
Typ školy: Veřejná,
Nižbor 119, 26705 Nižbor
Ředitel/ka: Ivana Petrášová,
www.ms-nizbor.cz
Typ školy: Veřejná,
26754 Praskolesy 296
Ředitel/ka: Alena Petrboková,
praskolesy.cz
Typ školy: Veřejná,
Zahradní 801, 26751 Zdice
Ředitel/ka: Zdeňka Pacourková,
www.materska-skola.cz/zdice
Typ školy: Státní,
267 07 Chyňava 158
Ředitel/ka: Mgr.Vladimíra Hamousová,
zs-chynava.webnode.cz
Typ školy: Soukromá,
Jiráskova 602, 26801 Hořovice
Ředitel/ka: Marcela Mračková
Typ školy: Veřejná,
Drašarova 1447, 26601 Beroun-Hlinky
Ředitel/ka: Naděžda Železná
Typ školy: Veřejná,
Chodouň 56, 26751 Zdice
Ředitel/ka: Milena Zadáková
Typ školy: Veřejná,
náměstí 9.května 595, 79305 Moravský Beroun
Ředitel/ka: Mgr. Veronika Papcunová
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň