Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Veřejná,
Vodárenská 2116, 27201 Kladno-Kročehlavy
Ředitel/ka: Mgr. Feřtek Jaroslav,
www.8zsamskladno.cz
Typ školy: Veřejná,
Grusova 448, 53009 Pardubice - Polabiny
Ředitel/ka: Mgr. Iva Škaloudová,
www.msgrusova.cz
Typ školy: Veřejná,
Kámen 64, 39413 Kámen
Ředitel/ka: Dagmar Mikešová,
www.mskamen.cz
Typ školy: Veřejná,
Kožichovice 155, 67401 Třebíč
Ředitel/ka: Bc. Doležalová Marcela,
ms-kozichovice.skolniweb.cz
Typ školy: Veřejná,
68763 Boršice u Blatnice 59
Ředitel/ka: Mgr. Veronika Borýsková,
www.msbub.cz
Typ školy: Veřejná,
Volgogradská 2613/4, 70030 Ostrava-Zábřeh
Ředitel/ka: Renáta Králová,
www.ms-volgogradska.cz
Typ školy: Veřejná,
Nad Dalmatinkou 922/1, 31200 Plzeň
Ředitel/ka: Bc. Alena Kucíková,
ms57.plzen.eu
Typ školy: Veřejná,
Parmská 389, 10900 Praha 10-Horní Měcholupy
Ředitel/ka: Bc. Eva Svobodová,
www.kytickova-materinka.cz
Typ školy: Veřejná,
Klimentov 118, 35301 Velká Hleďsebe
Ředitel/ka: Pešková Kamila,
msklimentov.cz
Typ školy: Veřejná,
V Olšinkách 700, 27711 Neratovice
Ředitel/ka: Mgr. Šárka Polívková,
www.ms-neratovice.cz
Typ školy: Veřejná,
U Třicátku 314, 68765 Strání
Ředitel/ka: Mgr. Jana Bruštíková,
www.msstrani.cz
Typ školy: Veřejná,
Gebauerova 1691, 53003 Pardubice
Ředitel/ka: Mgr. Veronika Svatošová,
www.msgebauerova.cz
Typ školy: Veřejná,
Holubova 39, 53401 Holice
Ředitel/ka: Bc. Lenka Chotěnovská,
www.msholubova.cz
Typ školy: Veřejná,
Odborářů 345, 53009 Pardubice - Polabiny III
Ředitel/ka: Bc. Lenka Veselíková, DiS.,
www.msodboraru.cz
Typ školy: Veřejná,
Edvarda Beneše 6/989, 74705 Opava
Ředitel/ka: Bc. Dáša Onderková,
www.msebeneseopava.cz
Typ školy: Veřejná,
U školy 567, 27746 Veltrusy
Ředitel/ka: Kateřina Jeníková,
www.skolkaveltrusy.cz
Typ školy: Veřejná,
Přímá 1333/8, 73601 Havířov - Podlesí
Ředitel/ka: Mgr. Michaela Kupková Hampejsová, DiS.,
www.msprima.cz
Typ školy: Veřejná,
Milánská 472, 10900 Praha 10-Horní Měcholupy
Ředitel/ka: Mgr. Ilona Hulínová-Mihalcová,
www.ms-skolahrou.cz
Typ školy: Veřejná,
Pod vodojemem 313/3B, 40010 Ústí nad Labem
Ředitel/ka: Bc. Lenka Kalousová,
www.mskyticka.cz
Typ školy: Veřejná,
Terronská 20/200, 16000 Praha 6 - Bubeneč
Ředitel/ka: Alexandra Piskáčková,
www.terronska.cz/skolka
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň