Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
Rooseveltova 472/79, 779 00 Olomouc
Ředitel/ka: Ing. Aleš Jurečka,
ssprool.cz
Typ školy: Státní,
Štursova 904/14, 779 00 Olomouc
Ředitel/ka: PhDr.Ladislav Pochyla,
www.stursovka.cz
Typ školy: Soukromá,
Na Vlčinci 16/3, 779 00 Olomouc
Ředitel/ka: Ing. Dana Vyhlídalová Müllerová,
www.stavebniskolahorstav.cz
Typ školy: Soukromá,
Pavlovická 16/51, 772 00 Olomouc-Pavlovičky
Ředitel/ka: Mgr.Bc. Iveta Hennetmairová, DiS.,
www.soss.cz
Typ školy: Státní,
U Hradiska 29, 779 00 Olomouc
Ředitel/ka: Mgr.Michal Coufal,
www.sslch.cz
Typ školy: Soukromá,
Pasteurova 935/8a, 77200 Olomouc
Ředitel/ka: Mgr.et Bc.Jaroslava Spurná,
www.moravskastredni.cz
Typ školy: Soukromá,
Řepčínská 239/101, 779 00 Olomouc
Ředitel/ka: Mgr. Jana Vařeková,
www.skolaodborna.cz
Typ školy: Státní,
Jana Sigmunda 242, 783 49 Lutín
Ředitel/ka: Mgr. Pavel Michalík,
www.sigmundovaskola.cz
Typ školy: Státní,
Střední novosadská 87/53, 779 00 Olomouc
Ředitel/ka: PhDr. Marcela Hanáková,
www.polygraficka.cz
Typ školy: Státní,
Školní 164, 783 91 Uničov
Ředitel/ka: Ing. Pavel Nováček, Ph.D.,
www.unicprum.cz
Typ školy: Soukromá,
Stromořadí 420, 783 91 Uničov
Ředitel/ka: Mgr. Dagmar Smolková,
www.sosunicov.cz
Typ školy: Státní,
Komenského 677, 784 01 Litovel
Ředitel/ka: Mgr. Pavel Skácel,
www.soslitovel.cz
Typ školy: Veřejná,
Opavská 8, 785 01 Šternberk
Ředitel/ka: Ing. Pavel Andrys,
www.sou-stbk.cz
Typ školy: Státní,
Moravské nám. 681, 783 91 Uničov
Ředitel/ka: Mgr. Marie Bryxová,
www.issunicov.cz
Typ školy: Státní,
Kosinova 872, 772 00 Olomouc
Ředitel/ka: RNDr. Petr Konečný,
www.kosinka.com
Typ školy: Obecně prospěšná společnost,
Stromořadí 420, 783 91 Uničov
Ředitel/ka: Ing. Milan Koudelka,
www.vosunicov.cz
Typ školy: Soukromá,
Štěpánovská 23, 783 35 Olomouc
Ředitel/ka: Mgr. Anna Brodská,
www.ssstpo.com
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň