Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
nám. Edmunda Husserla 30/1, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: Ing. Mária Zámostná,
www.sosprostejov.cz
Typ školy: Státní,
nám. Spojenců 2555/17, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: Ing. Radomil Poles,
www.svehlova.cz
Typ školy: Státní,
Vápenice 2985/3, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: Mgr. Martin Mokroš, MBA,
www.szdravpv.cz
Typ školy: Veřejná,
Palackého 18, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: Ing. Eva Lošťáková,
www.oapv.cz
Typ školy: Státní,
Vápenice 2986/1, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: Ing. Bc. Blanka Čechová,
ssdam.cz
Typ školy: Státní,
Komenského 10, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: Mgr. Pavlína Jedličková,
www.sezampv.cz
Typ školy: Státní,
Studentská 4/2, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: RNDr. Ing. Rostislav Halaš,
www.rg.prostejov.cz
Typ školy: Jiný, specifická,
Tetín 1506/1, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: PhDr. Marie Turková,
pvtetin.cz
Typ školy: Státní,
Lidická 4, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: Ing. Petr Čížek,
spsasou.prostejov.cz
Typ školy: Soukromá,
Tetín 1/1506, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: PhDr. Marie Turková,
www.pvtetin.cz
Typ školy: Soukromá,
Husovo náměstí 2061/91, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: Ing. Renata Kubová,
www.artecon.cz
Typ školy: Státní,
Kollárova 3, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: Ing. Michal Šmucr,
www.gjwprostejov.cz
Typ školy: Soukromá,
Vápenice 9, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: Ing. Rudolf Raška,
www.ssaprostejov.cz
Typ školy: Státní,
Fanderlíkova 3246/25, 796 92 Prostějov
Ředitel/ka: Ing. Čestmír Láhner,
www.soufan.eu
Typ školy: Soukromá,
Rejskova 2987/4, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: Mgr. Václav Křupka,
www.skola.obchod-sluzby.cz
Typ školy: Soukromá,
Havlíčkova 2920/24, 796 01 Prostějov
Ředitel/ka: Mgr. Anna Zedníková,
www.trivis.pvskoly.cz
Typ školy: Státní,
Tyršova 609, 798 52 Konice
Ředitel/ka: Mgr. Jaromír Schön,
www.gymnazium-konice.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň