Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

Recenze škol

V této kategorii se nachází recenze všech škol na serveru SeznamŠkol.eu. Můžete zde zanechat pocity o studiu na vaší škole a pomoci tak ostatním návštěvníkům seznamu škol.

Předmět diskuzePočet témat/příspěvkůDatum a zakladatel
bubleVýběr ŽS
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenost nebo co si myslí o škole https://zakladniskola.sofiaschool.cz/ ? Děkuji.
114.3.2022 13:39
Matěj
Souhlasím | Nesouhlasím |
Dobrý deň, syn tam chodi a je veľmi spokojný. Určite školu odporúčam. Je to malý kolektív, individualny prístup. Komunikácia s učitelmi vyborna, družina tiež super. A ako bonus sa nauči angličtinu.
bubleStřední škola Olomouc
Dobrý den. Má někdo dobré zkušenosti s nějakou SOU v Olomouci? Když tak poslouchám zkušenosti ostatních rodičů, tak asi na všech školách je šikana, drogy atd. a nikdo nic neřeší! ?Takže opravdu nevím, kam syna přihlásit! Moc děkuji za radu!????
027.1.2022 20:19
Irena
bubleskušenost s Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.
Dobrý podvečer, vybírám si sš a narazila jsem na tuto sš Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.. Máte někdo s touto školou zkušenost? Předem děkuji za odpovědi.
019.2.2020 21:10
Nevím
bubleWonderlandacademy
Dobrý den, vím, že je vždy těžké psát kritiku ale kvůli nedorozumění pro další rodiče jí zde píši. Určitě nedoporučujeme - (vícero zkušeností a vícero rodičů) školu Wonderland. Zde přesně funguje , že ze začátku se na Vás smějí, naslibují Vám plno věcí ( záměrně nepíši nalžou) a pak přijde probuzení a rozčarování - to hlavní - nekvalitní výuka - nedají Vám zde nic více než na průměrné základní škole, většina učitelek jsou milé a hodné ale bohužel úroven nedosahuje úrovně jiných soukromých škol. Veliký problém je ředitel školy - pod slupkou rádoby milého a až vlezlého učitele se schovává arogantní a velice nepříjemný člověk narcisového typu. Školné neobsahuje plno položek, o které Vám naroste celková částka,kterou během roku zaplatíte - předražené uniformy a další věci..... Hlavně si dejte prosím pozor na smlouvu a cokoliv budete podepisovat - při nenastoupení či odejití pak budou požadovat tučné odstupné....
06.2.2020 17:40
Málková Romana
bubleArcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Vůbec nedoporučuji studentům, kteří uvažují o vyšším než středoškolském vzdělání, sama moc dobře vím o čem mluvím. Na tomto gymnáziu, které se snaží tvářit jako strašně přátelské, ve skutečnosti vládne náboženský fanatismus a konzervatismus. Je to tak spjaté s politikou (bývalý ředitel součástí nejmenované strany), že to člověka vážně zaskočí. Ale co mi Arcibiskupské gymnázium zhnusilo úplně nejvíc je jeho přehnaná posedlost a negativní přístup k sexuálním menšinám. Nevím, proč měl učitel společenských věd v rámci výuky psychologie potřebu vykládat studentům, že je "nepříjemné, když jedna žena začne navazovat vztah s další ženou" (tak nějak to vyjádřil). Vím, že jsem nebyla jediná, kterou to urazilo (z osobních důvodů), a tomuto vyučujícímu bych doporučila, aby si pořádně nastudoval Příručku pro pedagogy s tématem Homofobie v žákovských kolektivech od MŠMT. Dál by se na to mohla podívat třeba inspekce. To samé se týká předmětu náboženství, který homofobií na této škole přímo čiší.
15.11.2019 20:21
Veronica
Souhlasím | Nesouhlasím |
Ano, velmi špatná škola. Má sociálně konzervativní agendu, kterou vsoukává do hlav (nekriticky smýšlejícím) studentům prostřednictvím předmětů náboženství a sociálních věd. Chodil jsem tam jenom proto, abych měl střední školu, ale odnesl jsem si odtamtud i něco horšího než maturitní vysvědčení. Spoustu příšerných zážitků. Poznal jsem dehumanizaci. Poznal jsem nejhorší pokryteckost lidí, o kterých by každý na západě s klidným vědomím řekl, že mají názory jako krajní pravice. Chlubí se tím, jak jsou něco víc a že jejich škola je bublina. Chybí jim otevřenost. V povinném předmětu náboženství pouštějí zahořklí vyučující propagandistická videa, pomocí kterých se snaží studenty přesvědčit, aby stáli proti potratům nebo proti právům menšin. Všechno si odůvodňují svými náboženskými dogmaty. Taková škola by ani neměla existovat. Stydím se za to, že jsem tam chodil jenom abych měl ten papír o vzdělání. Nedalo mi to nic. Všem studentům se zájmem o gymnázium doporučuju vyvarovat se této školy.
bubleAmbis.cz nebo newtoncollege.cz?
Ahoj, chci vás požádat o radu, pro jakou soukromou školu byste se rozhodly a proč? Ambis.cz nebo newtoncollege.cz? Dále jestli je tu nějaký student newtoncollege, který mi může prosím poslat sazebník NC - kompletní ceník služeb a poplatků spojené se studiem. Díky moc! e-mail: 7Zetta@seznam.cz
02.5.2019 19:34
Zetta
bubleUMĚLECKÁ SŠ V PRAZE
Zdravím, prosím prosím doporučte mi někdo kvalitní uměleckou - grafický design v Praze. Kvůli stěhování potřebuju přestoupit z Brna (třetí ročník). Tam mám fakt kvalitní přípravu na VŠ a práci v oboru a nechci jít na horší školu... Prosím.
024.2.2019 18:40
Michaela
bubleScio stredni skola
Dobry den, uvazujeme o podani prihlasky na Scio stredni skolu.Moc se nam libi pristup,koncepce skoly,ale nejsem si jista,jak je to s ucenim.Mate nekdo zkusenost,nebo nepremysli jeho ratolest,jestli tuto skolu nezkusit?Diky za nazory.Cisarova
030.1.2019 11:35
Tamara Cisarova
bubleKterá umělka v Ostravě?
Dobrý den, po přečtení webových stránek dvou SUŠ v Ostravě, se rozhoduji mezi Stredni odbornou skolou uměleckou a gymnáziem X Stredni skolou uměleckých řemesel. Obě obor multimedialni tvorba (prestupuju z prvního ročníku SŠ). Která je lepsi?
111.4.2018 16:08
Natálie
Souhlasím | Nesouhlasím |
Střední škola uměleckých řemesel v Zábřehu
bublezš k dolům
Nedoporučuji rodičům, kteří chtějí aby jejich děti opravdu něco uměli nebo nedejbože byli připraveni na střední školu. Přestupovali jsme během roku na jinou školu díky stěhování a děti jsou absolutně pozadu. Možná tím, že škola je neustále zapojená v nějakých dotovaných projektech, děti jezdí neustále někam na výlety, exkurze a na učení nezbývá čas. Učitelé a především dcera ředitelky místo učení je také neustále mimo školu a děti se neučí. Když už ve škole je, tak mám pocit, že se učí hodinu napřed, protože tomu odpovídá asi tak to co v dětech pak zůstane, tedy nic.
49.4.2015 17:39
Jiřina Kroupová
Souhlasím | Nesouhlasím |
S tímto tvrzenim nemohu souhlasit . Dcera navštěvovala školu K Dolům a na zkoušky na střední školu byla výborně připravená. Třídní učitelka byla Zuzana Outratová a í přes její velké povinnosti,nic nezanedbala.
buble8. základní škola Malenovice Zlín
Takže, nerad bych tady někoho urážel, ale bydlíte-li ve Zlíně, neradil bych Vám posílat své dítě na 8. ZŠ (alespoň tedy ne na její 2. stupeň). Úroveň vyučování je poměrně nízká, učitelský kolektiv je různorodý, zato nepříliš dobře učící, také se na škole příliš nebojuje proti šikaně. Můj bratranec říká, že pro něj to celé (kromě 1. stupně) byla jen studená sprcha. Kromě toho škola nemá ani mnoho akcí, ředitelská volna jsou dávána po málu atd. To je zhruba vše, pokud by náhodou chtěl někdo vědět víc, nebojte se, odpovězte, ptejte se na naše další názory. Celkově jsme skupina studentů, která velmi nedávno (někteří ze závažných důvodů) opustili tuto školu.
525.9.2014 18:27
Mistr Johny
Souhlasím | Nesouhlasím |
Vůbec to není špatná škola. Jo, sem tam někdo řekne sprosté slovo, ale člověk zažije i horší věci. Proč to sem píšu? Protože ten Mistr Johny, který tohle napsal před pár lety, jsem byl já. Malý pitomec, který vůbec nechápal, že existujou ještě horší školy. Prosím vás, neberte tento komentář vážně. Po tom všem, co jsem zažil na školách stokrát horších, bych se sem klidně rád vrátil. :)
bubleVýběr vysoké školy - výzkum
Ahoj všichni!:) Jsme skupina 4 vysokoškoláků, kteří Vás prosí o pět minut vašeho drahocenného času:) pracujeme v rámci našeho studia na výzkumu ohledně výběru vysokých škol, proto bychom rádi poprosili všechny nadějné budoucí vysokoškoláky, jestli by nám v našem snažení nepomohli a nevyplnili krátký 5minutový dotazníček:) předem moc děkujeme! http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/podnikova-informatika/
04.11.2013 17:59
Marcela Brustmanová
bubleVýběr vysoké školy - výzkum
Ahoj všichni!:) Jsme skupina 4 vysokoškoláků, kteří Vás prosí o pět minut vašeho drahocenného času:) pracujeme v rámci našeho studia na výzkumu ohledně výběru vysokých škol, proto bychom rádi poprosili všechny nadějné budoucí vysokoškoláky, jestli by nám v našem snažení nepomohli a nevyplnili krátký 5minutový dotazníček:) předem moc děkujeme!
04.11.2013 17:57
Marcela Brustmanová
bubleVyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 15, příspěvková organizace
Recenze této školy.
031.1.2012 12:48
Admin
bubleStřední škola gastronomie a služeb, příspěvková organizace
Recenze této školy.
031.1.2012 12:48
Admin
bubleVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Recenze této školy.
031.1.2012 12:48
Admin
bubleEnglish Link s.r.o.
Recenze této školy.
031.1.2012 12:48
Admin
bubleEvropský polytechnický institut, s.r.o.
Recenze této školy.
031.1.2012 12:48
Admin
bubleCírkevní základní škola a mateřská škola ARCHA, Petroupim, okres Benešov
Recenze této školy.
031.1.2012 12:48
Admin
bubleVýchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Hostouň
Recenze této školy.
031.1.2012 12:48
Admin
2 3 4 5 6 další »

TOP školy
arrow
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
arrow
MBA institut CEMI
Mezi Vodami 639/27, Praha
www.cemi.cz
MBA institut CEMI
arrow
arrow
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách