Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

Recenze škol

V této kategorii se nachází recenze všech škol na serveru SeznamŠkol.eu. Můžete zde zanechat pocity o studiu na vaší škole a pomoci tak ostatním návštěvníkům seznamu škol.

Předmět diskuzePočet témat/příspěvkůDatum a zakladatel
bubleVýběr ŽS
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenost nebo co si myslí o škole https://zakladniskola.sofiaschool.cz/ ? Děkuji.
114.3.2022 13:39
Matěj
Souhlasím | Nesouhlasím |
Dobrý deň, syn tam chodi a je veľmi spokojný. Určite školu odporúčam. Je to malý kolektív, individualny prístup. Komunikácia s učitelmi vyborna, družina tiež super. A ako bonus sa nauči angličtinu.
bubleStřední škola Olomouc
Dobrý den. Má někdo dobré zkušenosti s nějakou SOU v Olomouci? Když tak poslouchám zkušenosti ostatních rodičů, tak asi na všech školách je šikana, drogy atd. a nikdo nic neřeší! ?Takže opravdu nevím, kam syna přihlásit! Moc děkuji za radu!????
027.1.2022 20:19
Irena
bubleskušenost s Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.
Dobrý podvečer, vybírám si sš a narazila jsem na tuto sš Soukromá střední odborná škola a Soukromé střední odborné učiliště BEAN, s.r.o.. Máte někdo s touto školou zkušenost? Předem děkuji za odpovědi.
019.2.2020 21:10
Nevím
bubleWonderlandacademy
Dobrý den, vím, že je vždy těžké psát kritiku ale kvůli nedorozumění pro další rodiče jí zde píši. Určitě nedoporučujeme - (vícero zkušeností a vícero rodičů) školu Wonderland. Zde přesně funguje , že ze začátku se na Vás smějí, naslibují Vám plno věcí ( záměrně nepíši nalžou) a pak přijde probuzení a rozčarování - to hlavní - nekvalitní výuka - nedají Vám zde nic více než na průměrné základní škole, většina učitelek jsou milé a hodné ale bohužel úroven nedosahuje úrovně jiných soukromých škol. Veliký problém je ředitel školy - pod slupkou rádoby milého a až vlezlého učitele se schovává arogantní a velice nepříjemný člověk narcisového typu. Školné neobsahuje plno položek, o které Vám naroste celková částka,kterou během roku zaplatíte - předražené uniformy a další věci..... Hlavně si dejte prosím pozor na smlouvu a cokoliv budete podepisovat - při nenastoupení či odejití pak budou požadovat tučné odstupné....
06.2.2020 17:40
Málková Romana
bubleArcibiskupské gymnázium v Kroměříži
Vůbec nedoporučuji studentům, kteří uvažují o vyšším než středoškolském vzdělání, sama moc dobře vím o čem mluvím. Na tomto gymnáziu, které se snaží tvářit jako strašně přátelské, ve skutečnosti vládne náboženský fanatismus a konzervatismus. Je to tak spjaté s politikou (bývalý ředitel součástí nejmenované strany), že to člověka vážně zaskočí. Ale co mi Arcibiskupské gymnázium zhnusilo úplně nejvíc je jeho přehnaná posedlost a negativní přístup k sexuálním menšinám. Nevím, proč měl učitel společenských věd v rámci výuky psychologie potřebu vykládat studentům, že je "nepříjemné, když jedna žena začne navazovat vztah s další ženou" (tak nějak to vyjádřil). Vím, že jsem nebyla jediná, kterou to urazilo (z osobních důvodů), a tomuto vyučujícímu bych doporučila, aby si pořádně nastudoval Příručku pro pedagogy s tématem Homofobie v žákovských kolektivech od MŠMT. Dál by se na to mohla podívat třeba inspekce. To samé se týká předmětu náboženství, který homofobií na této škole přímo čiší.
55.11.2019 20:21
Veronica
Souhlasím | Nesouhlasím |
Jestliže někteří vyučující na této škole prezentují důležitá témata (boj za práva LGBT+ lidí, potraty, genderová identita, životní prostředí) pouze negativně z pohledu pravice, proč je nechtějí studentům prezentovat i z opačné části politického spektra? Když už nechtějí nebo jim není povoleno uvádět pouze objektivní fakta, z jakého důvodu oponují jiným názorům, než konzervativním? Vzpomínám si, že v předmětu anglické konverzace vyučující hovořil o lidech, mezi které patřím, spíše objektivně, ale v předmětech jako náboženství jsem se zase setkal s velmi negativními názory, proti kterým se nikdo nevyjádřil. Konzervativci z nás dělají občany druhé kategorie, já jsem se na této škole cítil jako člověk druhé kategorie, nikdy jsem se nesetkal s opravdovou podporou ze strany vyučujících a od některých spolužáků jsem si taky nevyslechl zrovna nic pěkného. Vím, co jsem zažil, nebylo to příjemné, a ptám se, jaký cíl tito lidé mají? Šířit neporozumění? Podporovat předsudky k některým menšinám?
bubleAmbis.cz nebo newtoncollege.cz?
Ahoj, chci vás požádat o radu, pro jakou soukromou školu byste se rozhodly a proč? Ambis.cz nebo newtoncollege.cz? Dále jestli je tu nějaký student newtoncollege, který mi může prosím poslat sazebník NC - kompletní ceník služeb a poplatků spojené se studiem. Díky moc! e-mail: 7Zetta@seznam.cz
02.5.2019 19:34
Zetta
bubleUMĚLECKÁ SŠ V PRAZE
Zdravím, prosím prosím doporučte mi někdo kvalitní uměleckou - grafický design v Praze. Kvůli stěhování potřebuju přestoupit z Brna (třetí ročník). Tam mám fakt kvalitní přípravu na VŠ a práci v oboru a nechci jít na horší školu... Prosím.
024.2.2019 18:40
Michaela
bubleScio stredni skola
Dobry den, uvazujeme o podani prihlasky na Scio stredni skolu.Moc se nam libi pristup,koncepce skoly,ale nejsem si jista,jak je to s ucenim.Mate nekdo zkusenost,nebo nepremysli jeho ratolest,jestli tuto skolu nezkusit?Diky za nazory.Cisarova
030.1.2019 11:35
Tamara Cisarova
bubleKterá umělka v Ostravě?
Dobrý den, po přečtení webových stránek dvou SUŠ v Ostravě, se rozhoduji mezi Stredni odbornou skolou uměleckou a gymnáziem X Stredni skolou uměleckých řemesel. Obě obor multimedialni tvorba (prestupuju z prvního ročníku SŠ). Která je lepsi?
111.4.2018 16:08
Natálie
Souhlasím | Nesouhlasím |
Střední škola uměleckých řemesel v Zábřehu
bublezš k dolům
Nedoporučuji rodičům, kteří chtějí aby jejich děti opravdu něco uměli nebo nedejbože byli připraveni na střední školu. Přestupovali jsme během roku na jinou školu díky stěhování a děti jsou absolutně pozadu. Možná tím, že škola je neustále zapojená v nějakých dotovaných projektech, děti jezdí neustále někam na výlety, exkurze a na učení nezbývá čas. Učitelé a především dcera ředitelky místo učení je také neustále mimo školu a děti se neučí. Když už ve škole je, tak mám pocit, že se učí hodinu napřed, protože tomu odpovídá asi tak to co v dětech pak zůstane, tedy nic.
49.4.2015 17:39
Jiřina Kroupová
Souhlasím | Nesouhlasím |
S tímto tvrzenim nemohu souhlasit . Dcera navštěvovala školu K Dolům a na zkoušky na střední školu byla výborně připravená. Třídní učitelka byla Zuzana Outratová a í přes její velké povinnosti,nic nezanedbala.
bubleVýběr vysoké školy - výzkum
Ahoj všichni!:) Jsme skupina 4 vysokoškoláků, kteří Vás prosí o pět minut vašeho drahocenného času:) pracujeme v rámci našeho studia na výzkumu ohledně výběru vysokých škol, proto bychom rádi poprosili všechny nadějné budoucí vysokoškoláky, jestli by nám v našem snažení nepomohli a nevyplnili krátký 5minutový dotazníček:) předem moc děkujeme! http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/podnikova-informatika/
04.11.2013 17:59
Marcela Brustmanová
bubleVýběr vysoké školy - výzkum
Ahoj všichni!:) Jsme skupina 4 vysokoškoláků, kteří Vás prosí o pět minut vašeho drahocenného času:) pracujeme v rámci našeho studia na výzkumu ohledně výběru vysokých škol, proto bychom rádi poprosili všechny nadějné budoucí vysokoškoláky, jestli by nám v našem snažení nepomohli a nevyplnili krátký 5minutový dotazníček:) předem moc děkujeme!
04.11.2013 17:57
Marcela Brustmanová
bubleVyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 15, příspěvková organizace
Recenze této školy.
031.1.2012 12:48
Admin
bubleStřední škola gastronomie a služeb, příspěvková organizace
Recenze této školy.
031.1.2012 12:48
Admin
bubleVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Recenze této školy.
031.1.2012 12:48
Admin
bubleEnglish Link s.r.o.
Recenze této školy.
031.1.2012 12:48
Admin
bubleEvropský polytechnický institut, s.r.o.
Recenze této školy.
031.1.2012 12:48
Admin
bubleCírkevní základní škola a mateřská škola ARCHA, Petroupim, okres Benešov
Recenze této školy.
031.1.2012 12:48
Admin
bubleVýchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Hostouň
Recenze této školy.
031.1.2012 12:48
Admin
bubleZákladní škola a mateřská škola Dlouhá Ves, okres Havlíčkův Brod
Recenze této školy.
031.1.2012 12:48
Admin
2 3 4 5 6 další »

TOP školy
arrow
MBA institut CEMI
Mezi Vodami 639/27, Praha
www.cemi.cz
MBA institut CEMI
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
arrow
arrow
arrow
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách
28.2.2024 - Den otevřených dveří
29.2.2024 - Termín podání přihlášky ke studiu na SŠ
1.3.2024 - Den otevřených dveří
7.3.2024 - Den otevřených dveří
8.3.2024 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.