Výběr správné školy - Diskuze

Nevíte na jakou školu? Pomůžeme vám s výběrem té správné školy.

Hlavní kategorie | Zpět | + Přidat nové téma k diskuzi

Předmět diskuze Počet témat/příspěvků Datum a zakladatel
Střední škola umění+jazyky

Ahoj :) Asi je to trochu hloupý dotaz, ale nevíte o nějaké střední škole, která je zaměřena na umění (bytový design, architekt) a zároveň na jazyky? Momentálně jsem na jazykovém gymnáziu a myslím, že jsem se rozhodla špatně. Jazyky miluju, ale to je na té škole to jediné. Kdyby něco takového existovalo, byla bych vám hrozně vděčná :D

0 1.3.2016 21:34
Markéta
Jsem zoufalá, prosím pomozte!!!

Dobrý den, má někdo zkušenosti se "Střední škola Podnikatelská akademie a základní škola, s.r.o." měla bych o ní zájem, ale nevím o ní skoro nic, jen to, co mají na stránkách a tam toho moc není. Předem moc děkuji za odpovědi.
PS.: Jsem zoufalá. Děkuji

0 11.2.2016 20:08
Nikola

Ahoj, jsem v deváté třídě a pořád nejsem tak docela rozhodnutá, kam na školu. Baví a jde mi dějepis, zeměpis, přírodopis, čeština, hudební výchova, ale nejde mi matematika, fyzika a chemie,v jazycích taky moc nevynikám. Celkový průměr z vysvědčení jsem měla 1,46
Děkuji .))

0 9.2.2016 09:35
Elis
Kam na SŠ ???

Ahoj,chtěla bych se zeptat na jakou střední bych měla jít. Je mi 14 let a jsem v 8.třídě.Jde mi hudební výchova,literatura,přírodopis,fyzika,francouzština, ale zase mi nejde matematika. Chodím i na dramatický kroužek a zpívám. Myslím že mám hodně blízko k dětem, ale zároveň mě táhne i zpěv a hudba.Nevím na jakou střední školu mám jít. Předem děkuji za odpověď :)

2 30.1.2016 17:53
Naty

7.1.2017 23:05 Hana

| |

Já tedy spoléham na přírodní medicínu a rozhodla jsem se ji studovat. Člověk ji pak dokáže snadno aplikovat. Ze své zkušenosti doporučuji školu skolakamate.cz.

 
Kam na SŠ

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně výběru SŠ. Je mi 14 let a jsem v 9. třídě. Stále nevím,kam bych se měl vydat na SŠ. Baví mě elektrotechnika a můj taťka říká,že kdybych vystudoval průmyslovou školu v oboru I.T, tak bych se mohl pohybovat v elektrotechnice,což podle mě je složité a ani nejde. Jestliže bych chtěl být něco s elektřinou- např revizní technik,zkušební technik,elektromechanik- tak bych se měl vydat jakým směrem? :) Děkuji za Vaše odpovědi, prosím pište na mail: matousmacha@seznam.cz

Děkuji a hezký den.

1 8.1.2016 17:00
Matouš

28.1.2016 08:24 SD

| |

Doporučuji jít buď na průmyslovku, ale obor elektromechanika či podobné zaměření. Z praxi mám zkušenost, že jsou cennější ti, kteří absolvují učební obor elektronik či elektromechanik s maturitou, výhoda učebního oboru je ta, že budeš mít už i praktické zkušenosti (i když vždy záleží na kvalitě vybraného učiliště).
Obor IT z průmyslovky nedoporučuji, to ti pro tvůj požadavek nebude nic platné. Ale cokoliv v elektro, zejména pokud se nebudeš bát jít do výrobních společností má velkou budoucnost a tito odborníci, když jsou šikovní, mají všude otevřené dveře.

 
Vyšší odborná škola

Zajímáte se o historii a jste manuálně zruční? Podívejte se na studijní obory Vyšší odborné školy restaurátorské v Písku. <a href="http://www.vosr.cz">www.vosr.cz</a>

0 24.11.2015 09:39
Vojta
Pomaturitní studium v Brně

Hledám si pomaturitní studium v Brně a zaujala mě jazyková škola Amigas. Máte s ní někdo osobní zkušenosti? Nevíte, jestli zprostředkovávají i ubytování pro přespolní?

0 7.8.2015 23:12
Kačka
Soukromá škola

Dobrý den,
s dcerou přemýšlíme, o škole Newton College, máte někdo nějaké zkušenosti?Mám na ni z doslechu dobré ohlasy, ideálně bych se ještě zeptala na někoho, kdo má školu již za sebou.
Moc děkuji

2 28.7.2015 14:27
Klára

21.9.2015 13:00 Lenka

| |

Dobrý den,
já v červnu dodělala bakaláře. Moje zkušenosti jsou výborné. Ve srovnání s veřejnou vysokou školou je Newton nesrovnatelný. Přístup vyučujících i zaměstnanců je velmi vstřícný. Studenti jsou zapojeni do výuky, tak aby se snažili prakticky využít teoretické informace a vše je doplněno praxí. Určitě Vám školu doporučuji!

 
Akademie Sting

Vybíráte, kam na vysokou? Soutěžte s nejlepší soukromou vysokou školou roku 2015 AKADEMIE STING a vyhrajte semestr studia zdarma v hodnotě 20000 Kč! Pro více informací stačí kliknout na www.facebook.com/Akademie.Sting

0 29.6.2015 20:36
sting
Psychologie

Dobrý den, dcerka mě včera požádala, ať se podívám, zda není v možnostech středních škol nabídnout i studium psychologie. Jde mi o Moravskoslezský kraj a nějak tápu v nabídkách. Děkuji za rady

0 13.4.2015 11:02
Andrea
MSc Brno

Ahoj, mám za sebou bakaláře v Českých Budějovicích a ráda bych šla ještě na magistra. Mám ale strach, že to už bude jiný kafe.. nebo to není tak těžký jak se říká? Koukala jsem na bibs na MSc http://get-on-board.bibs.cz/ , vypadá to dobře, žádný zkoušky, spousta praxe... studovali jste to někdo?

0 27.3.2015 10:35
Míša
Který typ školy?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, na jaký typ střední školy si mám podat přihlášku, zda-li chci být spisovatelkou, či nebo ohledně literatury?

1 19.1.2015 20:23
Daniela

12.3.2015 07:53 Bára

| |

Asi bych se zaměřila na žurnalistiku, která ti dá dobrý základ k psaní :)

 
Jazyková škola v Praze

Na kterou jazykovou školu jít v Praze? Chci začít chodit na kurz němčiny, jsem na úrovni mírně pokročilý. Budu ráda za vaše nápady a sdílení zkušeností. Předem děkuji za odpovědi

4 15.1.2015 20:46
AničkaM

2.7.2016 21:59 Barbora

| |

Ahoj sháním kavlitn intenzivní kurzy v Praze. Děkuji za tip

 
musim umet zpivat na pedagogicce??

Ahoj, chtela bych jit na pedagogicku, ale opravdu neumim zpivat..... Vadi to nebo ne....mam si radsi zvolit jinou stred. skolu??? Prosim poradte dik ;)

1 7.2.2014 23:31
tereza

4.3.2015 08:15 Petr

| |

Nevadí a určitě nebudeš sama.

 
pomoc s vyberem

Dobrý den,chtěla sem se zeptat..chtěla bych na peďák,známky sice nic moc,ale jak v 8.třídě tak v 9. mám vyznamenání.Ale asi je tu malý zádrhel,neumim zpívat.Tak sem se chtěla zeptat jestli je to vůbec potřeba nebo ne? A jestli byste nějakou doporučili Liberecký kraj,nebo okolí:)) děkuju

1 21.1.2014 18:12
Lili

29.1.2014 11:05 Jirka

| |

Na peďák se vykašli, toto středoškolské vzdělání je k ničemu.

 
hledam skolu pro syna

dobry den muj syn ve skole dost polevil ale chtel by jit za hasice nebo na vojenskou skolu od 5let hraje fotbal za mfk karvina a ted zacal delat jeste bojove sporty myslim si ze na to co se tyka psichyky a kondice ma ale tyhle skoly jsou urceny jen pro ty chytre co na to treba ani nemaj ale ocekava se to muzete nam poradit jak se dostat na nejakou takovou skolu?dekujem jsme y karvine ale na skolu by sel kamkoliv

0 5.1.2014 11:18
martina
Správce počítačové sítě

Ahojte,
Je mi 19 let, a končím studium na Střední průmyslové škole, v oboru Informačních technologií. Hodně mě baví síťařina, ale nevím, na jakou vysokou školu jít, abych tyto znalosti co nejvíce rozšířil. Nevíte, která škola by byla nejlepší pro to, abych se tam nejvíce učily právě počítačové sítě? FIT VUT, VŠB, ČVUT, či nějaká jiná? Máte prosím někdo nějaké zkušenosti s touto problematikou?
Děkuji za rady :)

2 11.11.2013 20:49
Radim

9.1.2016 22:00 Natt

| |

Ahoj, VUT FIT a ČVUT jsou fakt parádní školy.. :) Víc sympatické je mě osobně ale FIT :D Sama tam chci jít, až na to bude doba.. :D :)

 
Víte o dobré střední jazykové škole v Liberci?

Víte o nějaké střední jazykové škole v Lbc? Jdou mi jazyky a chtěla bych toho využít a jít na jazykovou stř. školu, může být i soukromá. Děkuji.

1 16.10.2012 12:36
Anna

21.10.2012 08:08 Lucka

| |

Dobrý den, zkuste se podívat na jazykové školy v Liberecké Kraji www.seznamskol.eu/typ/jazykova-skola/?kraj=liberecky

 
Nevíte prosím někdo o fotografické nebo sociálně právní Střední škole?prosím odepiš te mi,děkuji

Hledám Střední sociálně právní školu,která by byla v Českých Budějovicích.
A nebo Střední fotografickou školu,také v Českých Budějovicích.

Budu moc vděčná,když mi napíšete
Děkuji Dana

1 7.9.2012 16:26
Dana

21.10.2012 08:16 Lucka

| |

V okolí jedině toto, potom by bylo potřeba na sociálně právní navázat
www.seznamskol.eu/typ/socialne-pravni-akademie/?kraj=jihocesky<br /> Tato měla kdysi fotografický obor, ale nechte si to prověřit www.seznamskol.eu/skola/347-stredni-skola-obchodu-sluzeb-a-podnikani-a-vyssi-odborna-skola/.<br /> a nebo zkuste vyhledat podle oborů u Vás v kraji
www.seznamskol.eu/obory/?kraj=jihocesky<br />

 
Škola - architekt

Na jakou školu jít na moravě, nejlépe ve zlíně když chci být architekt či designér ?

1 3.9.2012 11:57
Sendy

20.1.2013 08:34 Petr

| |

Zkus vybrat něco ve Zlínském kraji www.seznamskol.eu/typ/vysoka-skola/?kraj=zlinsky možná bych se podívala na obory univerzity Tomáše Bati.

 

TOP školy

MBA institut CEMI

Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz

To mě zajímá

Vysoká škola kreativní komunikace

Na Pankráci 54, 14000 Praha
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz

To mě zajímá

University of New York in Prague, s.r.o.

Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz

To mě zajímá

ART & DESIGN INSTITUT

Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz

To mě zajímá

Chcete zde také zviditelnit vaši školu?

Chci více informací

Nejbližší akce na školách

Zobrazit další akce

Den otevřených dveří

ART ECON - Vyšší odborná škola, s.r.o., Prostějov

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230, Liběchov

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230, Liběchov

To mě zajímá

Den otevřených dveří

ART ECON - Vyšší odborná škola, s.r.o., Prostějov

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., Praha

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Vyšší odborná škola herecká, s.r.o., Praha 4

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Vyšší odborná škola publicistiky, Praha 1

To mě zajímá

Přijímací řízení

Vysoká škola zdravotnická, o.p.s, Praha 5

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Vysoká škola kreativní komunikace, Praha

To mě zajímá

Keramický jarmark

Základní škola a Praktická škola Chotěboř, Chotěboř

To mě zajímá

Chcete inzerovat vaši školu?

Rychlý kontakt

+420 777 812 202
info@seznamskol.eu

* Chcete zavolat nebo napsat do vaší školy? Přejděte na její profil. Tohle jsou kontakty na provozovatele serveru SeznamŠkol.eu.

Provozovatel webu

just4web.cz s.r.o.
IČ: 27547876

Přejít na kontakt