Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
Komenského 60, 766 01 Valašské Klobouky
Ředitel/ka: RNDr. Eva Cepková,
www.gymvk.cz
Typ školy: Státní,
tř. Spojenců 907, 765 02 Otrokovice
Ředitel/ka: Mgr. Ivo Kramář,
www.gyotr.cz
Typ školy: Soukromá,
Osvobození 699, 686 04 Kunovice
Ředitel/ka: Mgr. Jana Kapalková,
stredni.cz
Typ školy: Církevní,
Nádvoří 1, 687 06 Velehrad
Ředitel/ka: Mgr. Michal Hegr,
www.sgv.cz
Typ školy: Církevní,
Pilařova 3, 767 01 Kroměříž
Ředitel/ka: Mgr. Jan Košárek,
www.agkm.cz
Typ školy: Státní,
nám. T. G. Masaryka 2734, 760 01 Zlín
Ředitel/ka: Mgr. Alena Štachová,
www.gjszlin.cz
Typ školy: Státní,
Velehradská 1527, 686 03 Staré Město
Ředitel/ka: Mgr. Bedřich Chromek,
www.sosgsm.cz
Typ školy: Státní,
Školní 822, 763 21 Slavičín
Ředitel/ka: Mgr. Libuše Pavelková,
www.gjpsosslavicin.cz
Typ školy: Státní,
Husova 146, 757 01 Valašské Meziříčí
Ředitel/ka: Mgr. Mojmír Zetek,
www.gfpvm.cz
Typ školy: Státní,
Masarykovo náměstí 496, 767 01 Kroměříž
Ředitel/ka: Mgr. Josef Havela,
www.gymkrom.cz
Typ školy: Státní,
Koryčanské Paseky 1725, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Ředitel/ka: RNDr. Alena Gallová,
www.gymroznov.cz
Typ školy: Soukromá,
Pod Pecníkem 1666, 755 01 Vsetín
Ředitel/ka: PaedDr.Karel Kostka, MBA, PhD.,
www.kostka-skola.cz
Typ školy: Státní,
Lesní čtvrť III 1364, 760 01 Zlín
Ředitel/ka: RNDr. Jan Chudárek,
www.gymzl.cz
Typ školy: Státní,
Komenského 169, 688 01 Uherský Brod
Ředitel/ka: Mgr. Michal Gergela,
www.gjak.cz
Typ školy: Státní,
Palackého 524, 769 01 Holešov
Ředitel/ka: PaedDr. Zdeněk Janalík,
www.gymhol.cz
Typ školy: Státní,
Velehradská třída 218, 686 17 Uherské Hradiště
Ředitel/ka: doc. RNDr. Zdeněk Botek, CSc.,
www.guh.cz
Typ školy: Státní,
Tyršova 1069, 755 01 Vsetín
Ředitel/ka: Mgr. Dalibor Sedláček,
www.mgvsetin.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň