Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
Na Průhoně 4800, 430 03 Chomutov
Ředitel/ka: Mgr. Jan Mareš, MBA,
www.esoz.cz
Typ školy: Soukromá,
Náměstí Jana z Dražic 169, 413 01 Roudnice nad Labem
Ředitel/ka: Ing. Hana Bílíková,
podripskaskola.cz
Typ školy: Státní,
Studentská 1354, 438 01 Žatec
Ředitel/ka: Mgr. Jiří Karas,
www.oazszatec.cz
Typ školy: Státní,
Pařížská 1670/15, 400 01 Ústí nad Labem
Ředitel/ka: Ing. Roman Jireš,
www.oaulpar.cz
Typ školy: Státní,
Františka Nohy 959/6, 408 01 Rumburk
Ředitel/ka: Mgr. Ladislav Pokorný,
www.szds-oa.cz
Typ školy: Soukromá,
Svatováclavská 1404, 438 01 Žatec
Ředitel/ka: Ing. Marie Paťhová,
www.soazatec.cz
Typ školy: Veřejná,
Benešovo náměstí 604/1, 415 01 Teplice
Ředitel/ka: Mgr. Jiří Nekuda,
www.sostp.cz
Typ školy: Soukromá,
Palackého 730/1, 412 01 Litoměřice
Ředitel/ka: Mgr.Miroslav Pokorný,
www.skolaekonom.cz
Typ školy: Veřejná,
Zdeňka Fibicha 2778, 434 01 Most
Ředitel/ka: RNDr. Jana Adamcová,
www.vos-sosmost.cz
Typ školy: Státní,
Komenského nám. 520/2, 406 81 Děčín
Ředitel/ka: Mgr. Pavel Tomka,
www.oadc.cz
Typ školy: Státní,
Osvoboditelů 380, 440 58 Louny
Ředitel/ka: Mgr. Simona Vágnerová,
www.oasoslouny.cz
Typ školy: Státní,
Komenského 562, 432 01 Kadaň
Ředitel/ka: PaedDr. Zdeněk Hrdina,
www.sps-kadan.cz
Typ školy: Soukromá,
Eduarda Basse 1142, 434 01 Most
Ředitel/ka: Mgr. Kateřina Fischerová,
www.sssmep.cz
Typ školy: Soukromá,
Purkyňova 1093, 400 03 Ústí nad Labem
Ředitel/ka: Mgr. Jindřiška Brožková,
www.soapurkynova.zde.cz
Typ školy: Státní,
Národního odboje 766/17, 400 03 Ústí nad Labem
Ředitel/ka: Ing. Zdeňka Králová,
www.oaul.cz
Typ školy: Soukromá,
Neštěmická 787/38, 40007 Ústí nad Labem
Ředitel/ka: Doc. ThDr. David Tonzar, Th.D.,
www.oausti.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň