Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
Pontassievská č. 3, 669 02 Znojmo
Ředitel/ka: Mgr. Pavel Kolář,
www.gpoa.cz
Typ školy: Státní,
Husova 10, pracoviště VOŠ Francouzská 101, 602 00 Brno
Ředitel/ka: ak. mal. Pavel Luffer,
www.ssudbrno.cz
Typ školy: Soukromá,
Bzenecká 4226/23, 628 00 Brno
Ředitel/ka: RNDr. Libuše Bartková,
www.gymglobe.cz
Typ školy: Soukromá,
Jakubská 121/1, 602 00 Brno
Ředitel/ka: JUDr. Pavlína Megová,
mkm.cz
Typ školy: Soukromá,
Moravské náměstí 629/4, 602 00 Brno - město
www.amigas.cz
Typ školy: Soukromá,
Ptašínského 8, 602 00 Brno-Královo Pole
Ředitel/ka: Mgr. Marek Veselý,
jsjilek.cz
Typ školy: Soukromá,
Jakubská 1, 60200 Brno
Ředitel/ka: Mgr. Václav Solich,
www.jc-correct.com
Typ školy: Soukromá,
Obilní trh 2, 602 00 Brno
Ředitel/ka: Mgr. Jaroslav Suchý,
www.aschool.cz
Typ školy: Soukromá,
Masarykova 427, 602 00 Brno
Ředitel/ka: PhDr. Olga Drobáňová,
www.vika.cz
Typ školy: Soukromá,
Křenová 52,Sladkovského 2a, 602 00, 678 01 Brno, Blansko
Ředitel/ka: PaedDr. Emil Holeš,
www.linguacentrum.cz
Typ školy: Státní,
Pontassievská 3, 669 02 Znojmo
Ředitel/ka: RNDr. Leoš Gretz,
www.gpoa.cz
Typ školy: Státní,
Kotlářská 9, 602 00 Brno
Ředitel/ka: PhDr. Helena Ťoková,
www.sjs-brno.cz
Typ školy: Soukromá,
Lidická 695/9, 602 00 Brno - Veveří
Ředitel/ka: Mgr. Dagmar Ráček Pelikánová - jednatelka,
www.skolapelican.com
Typ školy: Soukromá,
Václavská 6, 616 00 Brno
Ředitel/ka: Petr Jelínek,
www.jazykyprovas.cz
Typ školy: Soukromá,
Marešova 12, 60200 Brno
Ředitel/ka: Erik Dostál,
ca-institute.com
Typ školy: Soukromá,
1. máje 71, 66484 Zastávka u Brna
Ředitel/ka: Mgr. Sylvie Balážová,
orangeacademy.cz/jazykova-skola/zastavka-u-brna
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň