Den otevřených dveří
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
Typ školy: Státní,
Olomoucká 61, 627 00 Brno
Ředitel/ka: Ing. Zdeněk Pavlík,
www.sstebrno.cz
Typ školy: Státní,
Husova 10, pracoviště VOŠ Francouzská 101, 602 00 Brno
Ředitel/ka: ak. mal. Pavel Luffer,
www.ssudbrno.cz
Typ školy: Státní,
Šafaříkova 24/999, 69301 Hustopeče
Ředitel/ka: Mgr. Blanka Vetýšková,
www.skolahustopece.cz
Typ školy: Státní,
Za Humny 3304/46, 69701 Kyjov
Ředitel/ka: PaedDr. Petr Petráš,
skolazahumny.cz
Typ školy: Státní,
Štefánikova 2, 68001 Boskovice
Ředitel/ka: Mgr. Jana Bousková,
www.zspboskovice.cz
Typ školy: Státní,
Ibsenova 114/1, 638 00 Brno
Ředitel/ka: PaedDr. Petr Hanák, Ph.D.,
www.ibsenka.cz
Typ školy: Státní,
Vídeňská 244/26, 639 00 Brno
Ředitel/ka: Mgr. Anna Sedláčková,
www.videnska.cz
Typ školy: Státní,
Štefanikova 1142/2, 680 01 Boskovice
Ředitel/ka: Mgr. Jana Bousková,
www.zspboskovice.cz
Typ školy: Státní,
Koperníkova 2/4, 61500 Brno
Ředitel/ka: PaedDr. Věra Havlíčková,
www.skolaelpis.cz
Typ školy: Státní,
sídliště Osvobození 55/681, 68201 Vyškov
Ředitel/ka: Mgr. Jana Vágnerová,
www.mszsvyskov.cz
Typ školy: Státní,
Lomená 530/44, 617 00 Brno
Ředitel/ka: Mgr. Soňa Řehůřková,
www.oupslomena.cz
Typ školy: Veřejná,
Koperníkova 2/4, 615 00 Brno
Ředitel/ka: PaedDr. Věra Havlíčková,
www.skolaelpis.cz
Typ školy: Státní,
Horní Česká 247, 669 02 Znojmo
Ředitel/ka: Mgr. Ludmila Falcová,
www.specialniskolyznojmo.cz
Typ školy: Státní,
Horní Česká 15, 66951 Znojmo
Ředitel/ka: Mgr. Ludmila Falcová
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
20.3.2024
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3, Olomouc
26.3.2024
Základní škola, Praha 4, Mendelova 550, Praha 4 - Jižní Město
27.3.2024
Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319, Volyně
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd