Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
Boží Voda 230, 277 21 Liběchov
Ředitel/ka: Ing. Vít Faltejsek,
www.soulibechov.cz
Typ školy: Státní,
Pod Šachtami 335, 261 01 Příbram
Ředitel/ka: Mgr. Pavlína Caisová, MBA,
www.ouupb.cz
Typ školy: Státní,
Na Náměti 417, 284 01 Kutná Hora
Ředitel/ka: Mgr.Janoušková Ludmila,
www.zsaprskh.cz
Typ školy: Státní,
Pod Šachtami 335, 26101 Příbram IV
Ředitel/ka: Mgr. Pavlína Caisová, MBA,
ouu.pb.cz
Typ školy: Státní,
Vrapická 53, 272 03 Kladno
Ředitel/ka: Mgr. Ivana Sedláková,
www.souvrapice.cz
Typ školy: Státní,
Komenského 1534/16, 28922 Lysá nad Labem
Ředitel/ka: Mgr. Petr Tomek,
www.specialniskolalysa.cz
Typ školy: Státní,
Plzeňská 63, 270 33 Jesenice
Ředitel/ka: Mgr. Hana Vanická,
www.zmapjesenice.cz
Typ školy: Soukromá,
75, 289 01 Chotěšice
Ředitel/ka: Mgr. Michal Šmíd,
hcsrdce.cz
Typ školy: Státní,
Žitomířská 1359, 28201 Český Brod
Ředitel/ka: Mgr. Marie Šnajdrová,
www.zszitomirska.wz.cz
Typ školy: Státní,
Žitomířská 1359, 282 01 Český Brod
Ředitel/ka: Mgr. Marie Šnajdrová,
www.zszitomirska.wz.cz
Typ školy: Státní,
Konopišťská 386, 256 01 Benešov
Ředitel/ka: Mgr. Ludmila Králová,
www.zskonopistska.cz
Typ školy: Státní,
Karla Čapka 1457, 26601 Beroun
Ředitel/ka: Mgr. Ivana Ečerová
Typ školy: Státní,
Palackého třída 515, 28802 Nymburk
Ředitel/ka: Mgr. Radka Klímová,
www.zsdd.cz
Typ školy: Státní,
Karla Čapka 1457, 266 01 Beroun
Ředitel/ka: PaedDr. St. Dyršmídová,
zss-beroun.cz
Typ školy: Státní,
Byškovická 85, 27711 Neratovice
Ředitel/ka: PaedDr. Ivana Pechová,
zspbyskovice.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň