Absolventské vystoupení - zimní trimestr
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
Typ školy: Státní,
Zátiší 480, 389 01 Vodňany
Ředitel/ka: Ing. Pavel Vejsada, Ph.D.,
www.srs-vodnany.cz
Typ školy: Státní,
Skuherského 1274, 370 04 České Budějovice
Ředitel/ka: Bc. Jan Šindelář,
www.spsautocb.cz
Typ školy: Státní,
Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí
Ředitel/ka: Ing. František Kamlach,
www.copsu.cz
Typ školy: Státní,
Senovážné nám. 239/12, 370 01 České Budějovice
Ředitel/ka: Mgr. Zdeňka Erhartová,
www.skolacrcb.cz
Typ školy: Veřejná,
Resslova 440, 387 01 Volyně
Ředitel/ka: RNDr. Jiří Homolka,
www.sps.volyne.cz
Typ školy: Soukromá,
Karlova ul. 111, 397 01 Písek
Ředitel/ka: MgA. David Blahout, ak. soch.,
www.vosr.cz
Typ školy: Státní,
Lesnická 55, 397 01 Písek
Ředitel/ka: PhDr. Michal Grus,
www.lespi.cz
Typ školy: Státní,
Lesnická 55, 397 01 Písek
Ředitel/ka: PhDr. Michal Grus,
www.lespi.cz
Typ školy: Státní,
Budějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí
Ředitel/ka: Ing. František Kamlach,
www.copsu.cz
Typ školy: Státní,
Kanovnická 22, 370 61 České Budějovice
Ředitel/ka: Mgr. Petr Ries,
www.konzervatorcb.cz
Typ školy: Státní,
Zahradní 249, 383 01 Prachatice
Ředitel/ka: Mgr. Antonín Krejsa,
www.spgspt.cz
Typ školy: Veřejná,
Karla Čapka 402, 397 11 Písek
Ředitel/ka: Ing. Jiří Uhlík,
www.sps-pi.cz
Typ školy: Soukromá,
Zachariášova 2113/3, 370 04 České Budějovice
Ředitel/ka: Mgr. Eva Lakomá,
www.bilavlocka.cz
Typ školy: Státní,
Husova 3, 371 60 České Budějovice
Ředitel/ka: PhDr. Štix Karel,
www.szscb.cz
Typ školy: Státní,
nám. T. G. Masaryka 788, 390 02 Tábor
Ředitel/ka: Ing. Blažena Hořejší,
www.szestabor.cz
Typ školy: Státní,
Senovážné nám. 12/239, 370 01 České Budějovice
Ředitel/ka: Mgr. Zdeňka Erharotvá,
www.skolacrcb.cz
Typ školy: Soukromá,
Lipová alej 2068, 397 01 Písek
Ředitel/ka: MgA. Miloň Terč,
www.filmovka.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd
3.4.2024
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace, Horní Slavkov
3.4.2024
Základní škola, Praha 10, Břečťanová 2919/6, příspěvková organizace, Praha 10 - Záběhlice
6.4.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň