Den otevřených dveří
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
Typ školy: Státní,
Hybešova 982/53, 680 01 Boskovice
Ředitel/ka: Ing. Mgr. Pavel Vlach,
www.vassboskovice.cz
Typ školy: Státní,
Husova 10, pracoviště VOŠ Francouzská 101, 602 00 Brno
Ředitel/ka: ak. mal. Pavel Luffer,
www.ssudbrno.cz
Typ školy: Státní,
Merhautova 590/15, 613 00 Brno
Ředitel/ka: PhDr. Marcela Křiváková, Ph.D.,
www.szsbrno.cz
Typ školy: Církevní,
Šimáčkova 235/1, 628 00 Brno
Ředitel/ka: Mgr. Petra Juřeníková, PhD.,
zdravka.eabrno.cz
Typ školy: Státní,
Náměstí Míru 22, 666 01 Tišnov
Ředitel/ka: Mgr. Dana Staňková,
www.skolatisnov.cz
Typ školy: Církevní,
Grohova 110, 602 00 Brno
Ředitel/ka: Mgr. David Kasan,
www.grohova.cz
Typ školy: Veřejná,
Nad Čertovkou 2272/18, 678 01 Blansko
Ředitel/ka: Ing. Petr Bouda,
www.skolablansko.cz
Typ školy: Soukromá,
Slovácká 1a, 690 02 Břeclav
Ředitel/ka: Ing. Šárka Kamenská,
www.mzbv.cz
Typ školy: Veřejná,
Palackého 1946/1, 612 42 Brno
Rektor/ka: prof. MVDr. Alois Nečas, Ph.D., MBA,
www.vfu.cz
Typ školy: Státní,
třída Komenského 549/23, 697 01 Kyjov
Ředitel/ka: Mgr.Renáta Soukalová, MBA,
www.gymkyjov.cz
Typ školy: Státní,
Kamenomlýnská 2, 60300 Brno
Ředitel/ka: Ing. Soňa Šestáková,
www.kamenomlynska.cz
Typ školy: Státní,
Jaselská 7/9, 602 00 Brno
Ředitel/ka: PhDr. Jarmila Kelnarová, PhD.,
www.szs-jaselska.cz
Typ školy: Státní,
náměstí Svobody 50, 682 01 Vyškov
Ředitel/ka: Chudobová Eva Mgr.,
www.sosvyskov.cz
Typ školy: Soukromá,
Údolní 389, 602 00 Brno
Ředitel/ka: Ing. Lenka Hrubá,
www.vesnabrno.cz
Typ školy: Státní,
Komenského 16/5, 682 01 Vyškov
Ředitel/ka: RNDr. Václav Klement,
www.gykovy.cz
Typ školy: Státní,
Komenského 46, 697 01 Kyjov
Ředitel/ka: PhDr. Jarmila Krohová,
www.zdravkakyjov.cz
Typ školy: Veřejná,
Jana Palacha 956/8, 669 33 Znojmo
Ředitel/ka: RNDr. Bc. Karel Pigl,
www.szsz.cz
Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz
Machkova 1646/1, 149 00 Praha 4
Telefon: 267 910 638
Web: www.skolamichael.cz
20.3.2024
31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace, Plzeň
20.3.2024
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3, Olomouc
26.3.2024
Základní škola, Praha 4, Mendelova 550, Praha 4 - Jižní Město
27.3.2024
Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319, Volyně
30.3.2024
Herecká škola Neklid, Praha 8-Kobylisy
2.4.2024
Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o., Ostrava - Výškovice
2.4.2024
Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace, Plzeň - Újezd