Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky hlavního města Prahy - Diskuze

Recenze této školy.

« zpět na profil školy

+ Přidejte vlastní názor

4.2.2013 13:36 Marián Adamus

| |

1.Tato škola je pouzezbytek Jazykové školy (z 6500 žáků a 180 učitelů), před 8 lety, kdy tam nastupovala Mgr Friedlová jako ředitelka. Učilo se tam 30 jazyků.Kolik jazyků se tam učí dnes ? Někde po Praze běhá 150 učitelů jazyků, kteří byli kdysi zaměstnanci této školy a kteří ty jazyky učí u jiných škol. Můžeme si odmyslet dnešní nizozemštinu, vietnamštinu, řečtinu, portugalštinu s několika trapnými dvouhodinovkami pro začátečníky. Proč se ta škola hroutí do sebe?
Vždyť měla dvě obrovské výhody, nemusela platit městu nájem a měla a má monopol na státní zkoušky. To nemá každá jazykovka. Zisk mohla investovat jen do sebe
Na schůzce učitelských odborů s vedenímv r. 2010, když tam učitelé požadovali po ředitelce Friedlové, aby doložila doklad o své kvalifikaci. Nebyla ochotna to doložit.
V r. 2012 Magistrát vypsal konkurz na ředitele Jazykové školy. Den před jeho konáním a den před koncem školního roku, radní Chudomelová za TOP O9, ten konkurz odložila a pak ho úplně zrušila. Tím opět potvrdila Friedlovou na dalších 6 let do funkce. Její jediná kvalifikace jsou známosti na magistrátě






















26.2.2013 14:03 Marián Adamus

| |

V r. 2009 tato JŠ ztratila platnost své zřizovací listiny.
Na dotaz učitelů, kdy JŠ získá novou, ředitelka Friedlová odpověděla velmi kvalifikovaně: "Nevím!" Škola vybírala další dva roky zápisné do kurzů, nechala si platit státnicové a jiné jazykové zkoušky, vydávala vysvědčení atd, stále bez nové zřizovací listiny. Tato situace trvala 2, slovem DVA roky !
Listinu, o rozsahu 2 stran, bylo schopno školské oddělení pražského magistrátu, pod vedením mgr Němcové, vydat až za 2 roky a "velmi se zlobilo že se učitelé o to vůbec zajímají". Bordel, jak na plzeňské fakultě !Jinak se to nazvat nedá !

14.4.2013 19:35 Marián Adamus

| |

U této školy s 90 letou historií, je již jen otázkou času, kdy ji nějaká stavební firma z magistrátní mafie, začne předělávat na hotel "Hanička". Protože o tuhle budovu, pár kroků od Václaváku tady jde. Ne bílé, nýbrž černé koně, co si tento úpadek ohlídají, na škole jsou nejméně 3. Můžeme si tipnout, jestli to bude již rok 2014, nebo 2015. Magistrátní úředníci, Vondráčková, Lenka Němcová, radní Suchomelová a jiní, to taky jistí a ohlídají. Rád bych se mýlil.

TOP školy

ART & DESIGN INSTITUT

Slezská 68, 130 00 Praha 3 - Vinohrady
Telefon: 731 50 20 50
Web: www.adi.cz

To mě zajímá

University of New York in Prague, s.r.o.

Londýnská 41, 120 00 Praha 2
Telefon: 224221281
Web: www.unyp.cz

To mě zajímá

MBA institut CEMI

Mezi Vodami 639/27, 143 00 Praha
Telefon: 602 617 296
Web: www.cemi.cz

To mě zajímá

Vysoká škola kreativní komunikace

Na Pankráci 54, 14000 Praha
Telefon: 607 041 436
Web: www.vskk.cz

To mě zajímá

Chcete zde také zviditelnit vaši školu?

Chci více informací

Nejbližší akce na školách

Zobrazit další akce

Zápis do 1. ročníku

Základní škola Pardubice - Ohrazenice, Trnovská 159, Pardubice - Ohrazenice

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Vysoká škola kreativní komunikace, Praha

To mě zajímá

Zápis do 1. ročníku

Veselá škola - církevní základní škola a základní umělecká škola, Praha 1 - Nové Město

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Vyšší odborná škola publicistiky, Praha 1

To mě zajímá

Přijímací řízení

Vyšší odborná škola herecká, s.r.o., Praha 4

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PRIGO, s.r.o., Ostrava

To mě zajímá

Den otevřených dveří

ART ECON - Vyšší odborná škola, s.r.o., Prostějov

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230, Liběchov

To mě zajímá

Den otevřených dveří

Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230, Liběchov

To mě zajímá

Den otevřených dveří

ART ECON - Vyšší odborná škola, s.r.o., Prostějov

To mě zajímá

Chcete inzerovat vaši školu?

Rychlý kontakt

+420 777 812 202
info@seznamskol.eu

* Chcete zavolat nebo napsat do vaší školy? Přejděte na její profil. Tohle jsou kontakty na provozovatele serveru SeznamŠkol.eu.

Provozovatel webu

just4web.cz s.r.o.
IČ: 27547876

Přejít na kontakt