Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

ART ECON - Střední škola Prostějov, s.r.o.

Recenze této školy.

« zpět na profil školy

Souhlasím | Nesouhlasím |
je to mrdka
Souhlasím | Nesouhlasím |
Výuka - tak díky "profesionálním" učitelů si umíte představit co vše nás (ne)naučí... Ale pokud mám mluvit k tomu jak hodiny probíhají tak musím říct že to je snad ještě horší. To že někteří učitelé si raději povídají o svém osobním životě, než o učivu, který máte studovat je jedna věc, ale to že vám každý týden odpadnou minimálně 2 hodiny, kolikrát 5 hodin, to už tak příjemný není, pokud se chcete alespoň něco málo naučit. Jinak přístup vedení je také unikátní. Minulý rok když jsem nastupovala, škola sídlila na Novovysočanské, přijímačky a dny otevřených dveří byly tam a až po zaslání zápisového lístku, jsme se dozvěděli, že škola se přestěhovala a to zrovna do největší prdele Prahy, kam vede spoj, na který se nikdy nemůžete spolehnout, jelikož nikdy nejede včas. A nynějšímu nástupnímu ročníku zas poskytovali a dávali starý rozpis dotací hodin.Tudíš přišli v září do školy a čekal tam na ně takový rozvrh, že se jim protáčeli panenky. Měli tam jiný počet hodin a i jiné předměty.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Jinak vybavení také nic moc, jediné co je dobré jsou monitory a pak jakési tablety, který většina žáků ještě neviděla. Sport a koníčky - prvně jim to je úplně jedno, dají vám rozvrh který každý den končí v 16:40 a koníčkám můžete dát sbohem. Poté co si stěžovali studenti se nic nestalo a až později, kdy si stěžovalo dost rodičů se pak individuálně pozměnil rozvrh, ale pokud si nedupnete tak vám vstříc nevyjdou. Učitelé - popravdě nebudu hanit všechny učitele, najdou se tam tak 3-4 normální, ale zbytek .... Letos škola nabírala spoustu nových učitelů, což by bylo super, jenže oni vzali učitelé, který si zrovna buď udělali bakaláře, nebo ty, kterým momentálně v korona krizi nefrčí jejich firma nebo jsou osvč a nebo učitelé praktických předmětů, kteří nejsou žádný profesionálové, ale pouze vyhořelý umělci, kteří ve světě kultury neuspěli, což by zase zas tak nevadilo, kdyby aspoň nějaký ten minimum zkušenosti uměli předat.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Nyní je doba odevzdávání přihlášek a tak doufám, že tato recenze dost lidem pomůže v rozhodnutí, kam přihlášku podat. Musím říct, že školu ART ECON velice nedoporučuji a to z vlastních zkušeností. Škola a její vedení si dělá dokonalé promo, které všechny naláká. Krásné prostory, vstřícný přístup ke sportu a koníčkům, vstřícný přístup učitelů, profesionálové ve svých oborech, moderní výuka a další bláboly. Popravdě ani jeden bod není 100% pravda. Prostory- škola je uvnitř tedy průměrná, sice má možná malý parčík, ale v prostorách školy není pořádně posezení, což dost chybí, když u většin učeben žáci nesmí být ve třídě. Dále škola nemá žádnou jidelnu a ani bufet, což by možná nebyl takový problém, kdyby v okolí aspoň něco bylo, nejsou zde ani číňani, nejbližší občerstvení je až na Holešovicích, Kobylisích nebo Bulovce, což o volné hodině mhdčkem nelze stihnout, takže jediná možnost je si buď každý den vařit a nebo si objednávat jídlo, protože do půl 5 nevydržíte bez oběda. Jinak vybavení

TOP školy
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
arrow
arrow
arrow
arrow
MBA institut CEMI
Mezi Vodami 639/27, Praha
www.cemi.cz
MBA institut CEMI
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách
7.12.2023 - Den otevřených dveří
7.12.2023 - Den otevřených dveří
7.12.2023 - Den otevřených dveří
7.12.2023 - Den otevřených dveří
7.12.2023 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.