Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

8. základní škola Malenovice Zlín

Takže, nerad bych tady někoho urážel, ale bydlíte-li ve Zlíně, neradil bych Vám posílat své dítě na 8. ZŠ (alespoň tedy ne na její 2. stupeň). Úroveň vyučování je poměrně nízká, učitelský kolektiv je různorodý, zato nepříliš dobře učící, také se na škole příliš nebojuje proti šikaně. Můj bratranec říká, že pro něj to celé (kromě 1. stupně) byla jen studená sprcha. Kromě toho škola nemá ani mnoho akcí, ředitelská volna jsou dávána po málu atd. To je zhruba vše, pokud by náhodou chtěl někdo vědět víc, nebojte se, odpovězte, ptejte se na naše další názory. Celkově jsme skupina studentů, která velmi nedávno (někteří ze závažných důvodů) opustili tuto školu.

« zpět na profil školy

Souhlasím | Nesouhlasím |
Vůbec to není špatná škola. Jo, sem tam někdo řekne sprosté slovo, ale člověk zažije i horší věci. Proč to sem píšu? Protože ten Mistr Johny, který tohle napsal před pár lety, jsem byl já. Malý pitomec, který vůbec nechápal, že existujou ještě horší školy. Prosím vás, neberte tento komentář vážně. Po tom všem, co jsem zažil na školách stokrát horších, bych se sem klidně rád vrátil. :)
Tak já jsem na tuto školu chodil před 30 lety a dovolím si podotknout, že úroveň vyučování byla na velmi dobré úrovni. Nyní zde dochází mé 2 děti a mám pocit, že toho umí opravdu hodně a že by zde byla nějaká šikana a učitelé hovořili vulgárně nemám žádné zprávy......
On lže!Ta škola je dobrá!
Někteří učitelé tam mluví dost vulgárně. Žáci nejsou vůbec vychováváni k nějaké ohleduplnosti, věřte, vím, o čem píšu. S tímto komentářem určitě souhlasím a je dobře, že konečně někdo napsal svůj názor na tu školu.
jestli je to pravda tak podivem nedokazu zavrit usta :D

TOP školy
Nejbližší akce na školách
18.11.2019 - Den otevřených dveří
18.11.2019 - Den otevřených dveří
19.11.2019 - Den otevřených dveří
20.11.2019 - Den otevřených dveří
20.11.2019 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.