Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

zš k dolům

Nedoporučuji rodičům, kteří chtějí aby jejich děti opravdu něco uměli nebo nedejbože byli připraveni na střední školu. Přestupovali jsme během roku na jinou školu díky stěhování a děti jsou absolutně pozadu. Možná tím, že škola je neustále zapojená v nějakých dotovaných projektech, děti jezdí neustále někam na výlety, exkurze a na učení nezbývá čas. Učitelé a především dcera ředitelky místo učení je také neustále mimo školu a děti se neučí. Když už ve škole je, tak mám pocit, že se učí hodinu napřed, protože tomu odpovídá asi tak to co v dětech pak zůstane, tedy nic.

« zpět na profil školy

Souhlasím | Nesouhlasím |
S tímto tvrzenim nemohu souhlasit . Dcera navštěvovala školu K Dolům a na zkoušky na střední školu byla výborně připravená. Třídní učitelka byla Zuzana Outratová a í přes její velké povinnosti,nic nezanedbala.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Na tom, že se škola zapojuje do projektů, shání pro děti peníze a umožňuje výuku i jiným způsobem než v lavicích, jak tomu na mnohých okolních školách je, nevidím nic špatného. Naopak, myslím si, že ne vždy je nejvhodnější forma vzdělávání frontální výuka. Učitelé na ZŠ K Dolům jdou s dobou. Ano, hodně se vzdělávají, ale občasná absence na kvalitu výuky nemá vliv, ba naopak. Dcera ředitelky působí jako metodik prevence a učí na škole výchovy. Děti motivuje k aktivitě a zajišťuje škole mnoho zážitkových akcí... Jsme s vedením ZŠ K Dolům moc spokojeni!
Souhlasím | Nesouhlasím |
Souhlasím spředešlím příspěvkem.Dobri učitele po roce skončí a jdou na lepší školu.Samá asistentka a nic z toho rychlokvašky.Družina nedostatek místa v šatnách deti ani nemají kam si uložit obuv tašky tudíž bátúzký jsou poházene po chodbách družiny paráda.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Souhlasím spředešlím příspěvkem.Dobri učitele po roce skončí a jdou na lepší školu.Samá asistentka a nic z toho rychlokvašky.Družina nedostatek místa v šatnách deti ani nemají kam si uložit obuv tašky tudíž bát úzký jsou poháněné po chodbách družiny paráda.

TOP školy
arrow
Vysoká škola ekonomická v Praze
nám. W. Churchilla 4, Praha 3
www.vse.cz
Vysoká škola ekonomická v Praze
arrow
arrow
arrow
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách
1.2.2020 - Den otevřených dveří
31.3.2020 - Přijímací řízení
31.3.2020 - Termín podávání přihlášek
31.3.2020 - Přijímací řízení
1.4.2020 - Zápis do 1. ročníku
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.