Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

Obchodní akademie, Břeclav, Smetanovo nábřeží 17

Recenze této školy.

« zpět na profil školy

Souhlasím | Nesouhlasím |
Za rok vám odpadnou max. 3 hodiny, takže se není na co těšit, a když náhodou odpadne, tak na 70 % musí být hodina odučena jiný den klidně i osmou nebo devátou hodinu. TOTÁLNÍ KRAVINA, neznám školu, kde by to tak bylo. Od přátel z jiných škol slyším, že jim odpadnou až 3 hodiny za týden. Za mě školu NEDOPORUČUJI !!! Před 10 lety by to možná bylo jiné, ale dnes určitě ne, následujícím prvákům přeji při výběru střední školy hodně štěstí a radím Vám, snažte se, učte se, abyste se mohli dostat na lepší školu, a OA v Břeclavi se vyhněte velkým obloukem, tak abyste později nelitovali.
Souhlasím | Nesouhlasím |
od listopadu 2018 a má trvat celý rok, tj. do listopadu následujícího roku, ano, noví prváci, co jsem přijdou, budou velice překvapeni. Nesmírně se ta rekonstrukce odráží na kvalitě výuky, např. píšeme testy, zatímco nám do toho vrtají z vedlejší místnosti a učitelé nás nemohou vzít do jiné třídy, protože celé patro, kde bylo 5 kmenových tříd se přestavuje, takže všechny třídy jsou plné. Máme hodiny i ve třídách, které už jsou desítky let zamknuté. Dále k počtu hodin, vůbec není pravda, že na stránkách se vám ukazuje počet hodin př. 30 za týden, když jich ve skutečnosti máte 35. Ovšem velice důležité je, že tu učí učitelé, kteří jsou už 10 let v důchodu (to nic proti věku nemám), jde o to, že škola jde od 10 k 5 velice rychle a jistě a žádní mladí učitelé nepřicházejí. Není tu učitel pod 35 let, a určitě důležité je, že nás učí i učitelé BEZ APROBACE na daný předmět a že to je tedy znát. Dále k suplovaným hodinám. Je jich tu tak průměrně. (Pokračovní níže)
Souhlasím | Nesouhlasím |
Začal bych tím, že kdybych věděl, jak to probíhá a vypadá na OABV, dal bych si v 9. třídě při výběru střední opravdu pozor. KATASTROFA !!! Byla to životní chyba! Vybavení tříd: 2/10 (můžeme být rádi, že máme vůbec kde sedět. Lavice a židle jsou minimálně 30 let staré, nemají ani přihrádky pod lavicí na učebnice, konkrétně naše třída). Počítače jsou neskutečně zasekané, klávesnice a myši jsou tak špinavé, že se to odráží na práci v hodinách). Kdybych řekl, že tu není Wi-Fi, tak bych kecal. Je tady, ale správná otázka je, jestli je volně přístupná studentům. Ne, to rozhodně není. Kdo nemá mobilní data, je na tom dost špatně, protože jsou opravdu nezbytná už jen kvůli vyhledáváním různých informací do předmětů. Na počítačích žádná sláva, můžete otevřít pouze 0,5/10 stránek. Zbytek ZAHESLOVANÉ!!! Dále co se týká předmětů. Kvalita výuky je jak v čem příznivá, dal bych tedy bodů 5/10. Ovšem pro letošní školní rok bych dal -10/10, protože momentálně tu probíhá rekonstrukce, která trvá asi

TOP školy
Nejbližší akce na školách
22.8.2019 - Den otevřených dveří
22.8.2019 - Závěrečná koference projektu Spationomy
23.8.2019 - Podání přihlášky ke studiu VOŠ do III. kola
27.8.2019 - Den otevřených dveří
28.8.2019 - Přijímací řízení III. kolo
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.