Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

Soukromá základní škola s RVJ - DINO ELEMENTARY SCHOOL, s.r.o.

Recenze této školy.

« zpět na profil školy

Souhlasím | Nesouhlasím |
Z gymnázia Dino jsme loni přešli jinam a udělali jsme dobře (na státní gymnázium a půl roku trvalo, než dcera dohnala učivo, na Dinu premiant, na státní škole průměr zkraje...). Jazyky je jediné, co bylo relativně v pořádku, zbytek výuky bohužel a nízký počet dětí je spíš ku škodě, než opačně. Výše školného je vysoká, zázemí školy tomu ale ani zdaleka neodpovídá a studijní výsledky dětí také ne.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Co se týká Dino School, velmi kvalitní výuka jazyků, rodilí mluvčí na AJ, FR i Šj. Zvlášť se vyučuje gramatika angličtiny a zvlášť je angličtina s rodilými mluvčími, kde se rozvíjí různé dovednosti. Jídelna velmi chutná, výběr ze 4 jídel, saláty atd. Ve škole je recepce, čímž je zajištěna bezpečnost. Počet dětí ve třídách je nízký - v některých třídách kolem 10 dětí, někdy více, ale i tak je to počet poloviční oproti státním školám.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Dino je podle mne jedna z nejlepších škol. Mohu tedy komentovat jen 8-leté gymnázium, kde jsme, úroveň základní školy neznám. Přešli jsme na Dino z Magic Hill a moc se nám ulevilo. Magic Hill je katastrofa ve všech směrech, v Dinu je vysoká profesionální úroveň současně se nefalšovaným zájmem o děti a jejich rozvoj. Jsme moc spokojeni.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s gymnáziem Dino School? Jaká je úroveň výuky, kteří jsou dobří a méně dobří učitelé. Kam se většinou hlásí absolventi této školy a jak se chová vedení ke svým studentům a rodičům při řešené problémů? Úroveň jídelny, tělesné výchovy, jazyků atd. Zkrátka mě zajímá celkový názor někoho, kdo na této škole studuje/studoval. Děkuji.

TOP školy
arrow
arrow
MBA institut CEMI
Mezi Vodami 639/27, Praha
www.cemi.cz
MBA institut CEMI
arrow
Vysoká škola ekonomická v Praze
nám. W. Churchilla 4, Praha 3
www.vse.cz
Vysoká škola ekonomická v Praze
arrow
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách
3.6.2023 - Den otevřených dveří
6.6.2023 - Den otevřených dveří
8.6.2023 - Den otevřených dveří
8.6.2023 - Přijímací řízení
24.6.2023 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.