Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79

Recenze této školy.

« zpět na profil školy

Souhlasím | Nesouhlasím |
Úspěšnost žáků u maturitních zkoušek se pohybuje kolem 70 %. Nejlepších výsledků dosahují žáci v cizím jazyce, naopak v matematice jsou výsledky nejhorší a výrazně se podílí na celkové neúspěšnosti.
Souhlasím | Nesouhlasím |
Mistr zmlácený žákem: Hrozné, něco tak brutálního jsem nečekal Olomouc – Otřes mozku, čtyři zlomená žebra, podlitiny, pohmožděniny a několik stehů v obličeji. Taková zranění při brutálním útoku žáka prvního ročníku utrpěl devětapadesátiletý mistr odborného výcviku Jaroslav V. (na přání poškozeného mu bylo změněno jméno) ze Střední školy polytechnické v Olomouci. V pracovní neschopnosti bude podle ošetřujících lékařů ještě několik týdnů. Zkušený pedagog teď zvažuje, zda se po tak otřesném zážitku mezi učně ještě vrátí. Podle vedení školy jste měl se žákem, který vás na konci dubna fyzicky napadl, běžný a standardní vztah. Proč vás tedy tak brutálně napadl? Chlapce jsem učil instalatérskou praxi od února, v prvním pololetí měl třídu jiný mistr. Ten mi tehdy řekl, že si mám na něj dávat pozor. Zdroj: https://olomoucky.denik.cz
Souhlasím | Nesouhlasím |
Škola má nízkou vzdělávací úroveň, na školu chodí žáci, kteří neuspějí na lepších školách.Škola neumí připravit k maturitě, berou všechny přihlášené, studenti mají v maturitních předmětech až třetinovou absenci. Řada studentů odchází ze školy ještě dříve, než se dostanou k maturitě. Ve čtvrtém ročníku škola rozdá na vysvědčení pětky a nechá část studentů, kteří zatím v pohodě procházeli, propadnout, čímž si vylepší statistiky. U státní maturity neuspěje velké procento studentů.

TOP školy
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
arrow
arrow
arrow
Vysoká škola ekonomická v Praze
nám. W. Churchilla 4, Praha 3
www.vse.cz
Vysoká škola ekonomická v Praze
arrow
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách
3.7.2020 - 2. kolo přijímacího řízení SŠ - Bezpečnostně právní činnost
7.7.2020 - Podání přihlášky ke studiu VOŠ do II. kola
7.7.2020 - Den otevřených dveří
10.7.2020 - Přijímací řízení VOŠ II. kolo
14.7.2020 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.