Mateřské školky, základní školy, střední školy, vysoké školy
V databázi se nachází více jak 9 000 škol

Diskuze

EDUCAnet- Soukromé gymnázium Ostrava, s. r. o.

Recenze této školy.

« zpět na profil školy

Souhlasím | Nesouhlasím |
Podle mých známých, kde jim na Educanetu studovala dcera, tak byli velmi spokojeni. Škola jim nabídla až rodinné prostředí, kde se holka cítila skvěle,:)
Školu mou doporučit. V Educanet studovala dcera a byli jsme všichni spokojeni. Rádi na na Educanet vzpomínáme :)
Ráda bych poděkovala vedení i učitelům, jak zvládají současnou výuku, jak studenty nenechávate na pokoji a udržuje te je v kondici. Jak není neřešitelný problém technika k výuce, evidentně investovaný čas navíc vás všech, moc lidí mi to nevěří. Když se mě ptají, v čem je teda ten obrovský rozdíl, proč je syn doma „ve škole“ spokojený i po několika měsících, vzpomněla jsem si na jednu jeho větu. Když jsem se při vypisování přihlášky ptala, proč zrovna tahle škola, o které jsem nikdy neslyšela, na základě čeho si vás vybral a nehodlal o tom moc diskutovat, řekl mi rozhodným hlasem „protože mají plán“. Nechápala jsem to, věděla jsem jenom, že jste u nich byli na náboru. Nezbylo mi, než mu věřit. A vyplatilo se to, už vím, co je to mít plán. Nemít strach z nového a přenášet na studenty klid, rychle reagovat, dokázat je nadchnout pro něco nového, udržet je celou dobu v zápřahu a hlavně šířit optimismus, i když je to v dnešní době těžké..
Musím moc pochválit on- line výuku. Když jsem minulý týden měla odpolední tak jsem část některých vyučovacích hodin poslouchala z vedlejšího pokoje a moc se mi styl výuky líbil, nejenom monotónní výklad, ale aktivní komunikace se studenty, která je udržuje „ve střehu“. Výuka je velmi efektivní a učivo velmi srozumitelně vysvětleno. Takže naše obrovské díky patří Vám a všem Vašim vyučujícím za realizaci tohoto stylu výuky a nadšení pro samotnou výuku.
podle vyhlášky č. 14/2005 Sb. (počet žáků upraven v § 2) má být ve třídě max.30 žáků, v 1.ročníků je jich daleko více i přes dřívější sliby o malých třídách a individuálním přístupu, hold jde asi hlavně o peníze - více žáků=více peněz
studenti jsou zde většinou spokojeni, protože se řídí heslem "platím si školné, můžu si dělat, co chci". Studenti si sami omlouvají hodiny a někteří toho zneužívají, protože jim nehrozí žádný postih a ví,že školu "udělají". Často se zde střídají učitelé,kteří u paní ředitelky nemají žádné zastání, není výjimkou, že si student stěžuje, jak je možné, že si ho učitel dovolil vyzkoušet.Letos chyběla škole cca 2 měsíce angličtinářka, což je hlavně u studentů 4.ročníků velký problém,jelikož se jedná o maturitní předmět. O kvalitě svědčí i to, že žák, který přestoupil na státní gymnázium se nakonec vrátil zpátky na Educanet, protože výuku na státní škole nezvládal.

TOP školy
arrow
arrow
arrow
Vysoká škola ekonomická v Praze
nám. W. Churchilla 4, Praha 3
www.vse.cz
Vysoká škola ekonomická v Praze
arrow
arrow
ART & DESIGN INSTITUT
Slezská 68, Praha 3 - Vinohrady
www.adi.cz
ART & DESIGN INSTITUT
Chcete na tomto místě vaší školu, klikněte ZDE.
Nejbližší akce na školách
19.5.2021 - Přijímací řízení
20.5.2021 - Den otevřených dveří
27.5.2021 - Den otevřených dveří
Další akce a dny otevřených dvěří ZDE.